Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

odnosnie buggow:

 

czy macie cos takiego ze jak jestescie w polowie lvl (50% - 59%exp)  to zamiast cyfry 5 jest 6 ?  a jak przeskkuje na 60%-69% to juz jest normalnie, ja tak mam w niczym nie przeszkadza ale troche dziwne (ps. żolty pasek idzie normalnie)

 

a no i z tymi przedmiotami co sie chowaja pod tekstury tez wqurzajace

 

----

QUESTY

wkurzaja mnie te glupie questy z uni:

np. musze zaniesc jakies lekarstwa z union polis do gdzies obok zant - qurde ludzie mam 42lvl nie bede tam biegal bo to nie ma sensu - 10min w jedna mańkę - i tylko po to zeby zobaczyc dynie.heh

albo mam zabic 10 pork zeby dostac jakis  backbone  - qrde po jakiego ***** ma walczyc zeswiniami skoro gina od jedego strzalu i nie ma zadnej przyjemnosci z gry  :mur:  - ze nie wspomne o tym ze aby dostac te 10 backbon'ow to musze zabic ze 30 swin bo nie z kazdej wylatuje!!! (tak sie stalo chyba po ostatnim paczu)

 

pyt. jest jakas unia ktora daje normalne questy?

 

a jeszcze jedno

PARTY - nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze bedac w party exp slabiej mi idzie niz jak gram sam - mozliwe czy nie?

1297634[/snapback]

Hm w tym momencie mam 50.08% i normalnie jest napisane, ale fakt w tej czcionce 5 podobna do 6 wiec moze sie pomyliles ?

Zrobisz jeszcze z 15 lvli i bedziesz robil trudniejsze questy, nikt ci nie kaze biegac za swinkami. :/

Tak mozna odniesc takie wrazenie, ale z porzadnymi ludzmi, na dobrym lvlu party exp leci znaaacznie szybciej, wiec ludzie laczcie sie! ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko gdzie moge znaleść takie przedmioty jak: Sticky Liquid i Wooden?? Potrzebne mi są do craftu :D a nie chce ich kupować bo to mi sie nie opłaci...

1297303[/snapback]

sticky liquid wypadalo mi z potworkow na poczatku gry, z tych zelowych i gasienic, wooden tez chyba jakos z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy macie cos takiego ze jak jestescie w polowie lvl (50% - 59%exp)  to zamiast cyfry 5 jest 6 ?  a jak przeskkuje na 60%-69% to juz jest normalnie, ja tak mam w niczym nie przeszkadza ale troche dziwne (ps. żolty pasek idzie normalnie)

1297634[/snapback]

To tylko złudzenie. Czcionka w Rose nie jest przemyślana. Po ostatnim patchu została w okienku z questami zmieniona czcionka. Teraz już wiadomo ile ma się questowych przedmiotów. Jest szansa, że następny patch rozwiąże ten wspomniany przez Ciebie problem.

a no i z tymi przedmiotami co sie chowaja pod tekstury tez wqurzajace

1297634[/snapback]

Przenieś sobie skilla na pasek (F1-F8) i wciskaj odpowiedni klawisz. Robiąc tak jeszcze nie miałem żadnego problemu.

np. musze zaniesc jakies lekarstwa z union polis do gdzies obok zant - qurde ludzie mam 42lvl nie bede tam biegal bo to nie ma sensu - 10min w jedna mańkę - i tylko po to zeby zobaczyc dynie.heh

1297634[/snapback]

Auto byłoby pomocne.

albo mam zabic 10 pork zeby dostac jakis  backbone  - qrde po jakiego ***** ma walczyc zeswiniami skoro gina od jedego strzalu i nie ma zadnej przyjemnosci z gry  :mur:  - ze nie wspomne o tym ze aby dostac te 10 backbon'ow to musze zabic ze 30 swin bo nie z kazdej wylatuje!!! (tak sie stalo chyba po ostatnim paczu)

1297634[/snapback]

Może zacznij wykonywać trudniejsze questy?

PARTY - nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze bedac w party exp slabiej mi idzie niz jak gram sam - mozliwe czy nie?

1297634[/snapback]

Kolejne złudzenie. Za jednego stwora grając solo dostajesz, powiedzmy, 800xp. Grając w party (2 osobowe) dostajesz za stworka 400xp i kolega też dostaje tyle samo. Zauważ jednak, iż jest Was dwóch i teoretycznie powinniście zdobywać dwa razy szybciej xpeki. Plus do tego dochodzi leczenie przy zdobywaniu party lvl i dodatkowe xpeki za poziom party.

Grupa składająca się z support muse, 3 soldierów i jednego hawkera wymiata. Wojownicy nie martwią się o hp, bo muse ich leczy, a oni sami po prostu są undefeated.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie crossis zapomnial dodac ze lvl 20 party daje jakies 180-190% za kazdego stworka, a reszte to przepisal z mojego posta. ^_^ <- <3 ta emotke

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba będę musiał wrócić do Elveroon desert i nawalać jakieś cienkie potworki to może w końcu pójdzie ten level do góry. Bo na party nikogo nie mogę namówić. Połowa ludzi zbyt różni sie levelem, druga połowa odrzuca moje zaproszenie na party a ci którzy grają na party, bardzo żadko przyjmują nowe osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralem z 4 osobami w party i tez nie bylo "sprawiedliwie", koles ustawil party ze itemsy przypadaja w kolejnosci orderly czyli tym z wyzszym lvl:( Punkty exp troche dostawalem ale wiekszosc dobrych przedmiotow szla do tych lepszych:(

Przydalby sie gdzies opis wartosci przedmiotow bo mam troszke do sprzedania i nie wiem jakie ceny ustawiac zeby nie stracic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi prosze czy da sie wylaczyc dzwiek w ROSE? chce np posluchac mp3 a ROSE mi zaglusza. w ustawieniach sa sowaki ale jedynie muzyczka sie wylacza a dzwieki walki itp sa nadal.

 

jest na to jakies lekarstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralem z 4 osobami w party i tez nie bylo "sprawiedliwie", koles ustawil party ze itemsy przypadaja w kolejnosci orderly czyli tym z wyzszym lvl:( Punkty exp troche dostawalem ale wiekszosc dobrych przedmiotow szla do tych lepszych:(

1298044[/snapback]

Bardziej sprawiedliwe jest ustawienie pozyskiwania przedmiotów jako orderly. Wtedy każdy z uczestników party coś dostaje. Jeśli byłaby ustawiona ta druga opcja, to przedmioty zdobywaliby ci, którzy walczą w zwarciu lub są szybsi.

Zawsze można się dogadać z party members, że przedmioty dla określonych postaci idą odpowiednio do muse, hawkera, soldiera itp. Ostatnio jak byłem w party, to badzo dobrze się dogadywaliśmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos bedzie tak mily :D i zrobi ze mna jakies party. Chcialbym zobaczyc jak to wogole wyglada bo nie mialem przyjemnosci uczestniczyc w tej zabawie.

Jak wogole dolaczyc do party. Czy sam moge zainicjowac party. Czy musze miec jakis buddies zeby robic party czy moge je robic obojetnie z kim? (bo naciskam w skill 2x na party i nic sie nie dzieje :D)

Wiem ze lamerskie pytania, ale prosze o dop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos bedzie tak mily  :D i zrobi ze mna jakies party. Chcialbym zobaczyc jak to wogole wyglada bo nie mialem przyjemnosci uczestniczyc w tej zabawie.

Jak wogole dolaczyc do party. Czy sam moge zainicjowac party. Czy musze miec jakis buddies zeby robic party czy moge je robic obojetnie z kim? (bo naciskam w skill 2x na party i nic sie nie dzieje :D)

Wiem ze lamerskie pytania, ale prosze o dop.

1298470[/snapback]

na jakim lvl jesteś?? ja moge z tobą zagrać w party :D tylko jakąś muse by sie przydało w to włączyć...jak jesteś chętny to daj znać, ja mam 32lvl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim lvl jesteś?? ja moge z tobą zagrać w party :D tylko jakąś muse by sie przydało w to włączyć...jak jesteś chętny to daj znać, ja mam 32lvl...

1298731[/snapback]

E to ja do was dołączam mam 32 lvl teraz :) Tylko musimy się zgadać. Najlepiej na ircu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ja jestem dopiero na 21lvl wiec nie bede wam zanizal poziomu - no chyba ze chcecie :D

Ale bede dopiero wieczorkiem kolo 20 jak jestescie chetni to napiszta tutaj.

Ale juz mialem okazje pograc w party z jakims francuzem ale bylo nas 2 wiec nie szlo nam za dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi prosze gdzie mozna kupic skile dla dilera.

jaki skil jest do czego?

w czym najlepiej sie specjalizowac?

lepiej kilka skili czy raczej pakowac w jeden?

w jaki sposob robi sie nowe item?

 

z gory wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skille dla dealera można kupić u Crowa albo u Juresis w Zant. W Junon też na pewno można kupić ale nie mam pojęcia u kogo.

 

Co do rozwoju dealera - pierwszy post, linki do forum 7hearts i tam są subfora do odpowiednich jobów. Jest bardzo dobry opis dealera - przyklejony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zleży kim chcesz być, czy idziesz w craft (tworzenie broni) czy w walke, wówczas wybierasz skille które ci pomogą w osiągnięciu jednego z celów...a itemy wykonujesz craftując, ale żeby itemek było dobry i wszystko sie powiodło trzeba mieć dużo w con...

 

edit/

 

grając ostatnio w party działo się coś dziwnego, lvl party wogóle nie szedł w górę a wszyscy zabijaliśmy mnóstwo potworów, do tego mieliśmy Muse, która nas leczyła, zwiększyła HP, atak i rapid run, ale lvl part wogóle nie chciał się podnosić, co poszedł w górę to zachwile spadał :mur:

 

Czy w grze jest tylko tyle questów co na stronie ROSE :?:

 

edit 2/

 

jak sie dostać do Guild Area?

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze jest tylko tyle questów co na stronie ROSE :?:

Tam masz na razie tylko pierwsza planete... na nastepnych beda kolejne...

jak sie dostać do Guild Area?

Odpowiedz masz w pierwszym poscie, dziwne ze jeszcze go nie przeczytales :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim,

 

wczoraj wybralem sie w podroz na Luna (zaznaczam ze mam 45lvl) heh . troche sie wqurzylem bo przyjemnosc ta kosztowala mnie 35k <_< (tam 30k i spowrotem tylko 5k bo maja promocje-heh- ach ten marketing).

 

Pochodzilem sobie po tej planecie i powiem szczerze ze juz nie moge sie doczekac az napije taki lvl ze bede wstanie tam cokolwiek zerobic. Co prawda probowalem nawet cos ubic ale jak otrzymalem jednego ciocha za 800hp to zrezygnowalem. :blink:

 

Te wielkie mamuty nawet mnie nie atakowaly bo jak w nie walilem to nie nie czuly, heh.

 

podobalo mi sie ze nie ma tam w miescie straganow ( widzielem moze ze 3) . powiedzcie mi jaki lvl trzeba miec zeby tam sie wybrac?

ps. czy uczestnictwo w klanie daje jakies profity?

pozdr...

Edytowane przez archonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba być bodajrze w okolicy 75lvl...nie szkoda ci kasy?

1301257[/snapback]

szczerze - szkoda ale bylo warto to zobaczyc , mozna tu zalaczyc jakos zdjecie?

 

pyt. czy jak jestem w party i mam do zrobienia jakis quest - to bedzie mi zaliczalo czy nie - musze zebrac 10 owocow (po godzinie mam juz 4) z guardian tree - zawsze wieksze prawdopodobienstwo ze ktos z party pierwszy dotknie drzewka, heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...