Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj gram 3 dzień w ROSE i jest naprawde fajne. A właściwie to było aż do dzisiaj. Koleś oszukał mnie na 12k! Także chyba przez ludzi przestane grać w tą grę ale jeszcze pomyśle. Jakby co to muj nick JemiolPL i jestem lvl 21 hawker. Poszukuje gildii i ludzi do party. Na ORT: ORT: ORT: kturych kanałach gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

No wreszcie 40lvl :) Crosis musimy pogadac apropos gildi. Bo z checia bym sie do niej przylaczyl. Moze ktos wie ile potszeba low essens na ulepszenie broni (katarow) na pierwszy lvl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak jest ze skilem do tanszego kupowania?

wystarczy tylko go miec? czy trzeba uruchomic przd zakupami?

1307590[/snapback]

Jezeli jest to skill pasywny to nic nie trzeba robic, jesli aktywny to trzeba go uruchomic. ^_^

 

ps

oddam w dobre rece :

Dołączona grafika

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekierka poszla pod mlotek. ^_^

Ktos pytal wczesniej o sticky liquid, mam 106 wiec jak cos to dodawac mnie do friends.

 

Ps.

Sry, juz nie bede.

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja postac to Hawker 34 lvl. po rozmowie z Gunwayne w Junion Polis przystapilem do uni. pobralo mi z konta 30k. Alt+A>Union mam napisane Union Order. i co dalej mam robic? to jestem juz w uni czy nie?

co zrobic zeby miec obrazek przy nazwie postaci, robic questy dla uni i zbierac punkty?

 

bardzio Was prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrazek masz jak jestes w klanie a questy dla uni robisz od tego kolesia ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury stoi obok tego kturemu placiles

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Bez kitu ale swietny drop jest w jaskini :) W ciagu 2 dni znalazlem ubranko dla dilera na 50lvl 3 low essens i 2 essens :)

Do szczescia mi brakuje tylko zeby byc w klanie TweakPL. Wiec Crosis prosil bym o wiadomosci apropos klanu. Jestem teraz w grze wiec daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrazek masz jak jestes w klanie a questy dla uni robisz od tego kolesia  ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ktury stoi obok tego kturemu placiles

1308162[/snapback]

ale on z kolei odsyla mnie spowrotem do tego, ktoremu placilem.

 

a przyjelibyscie mnie do klanu?

jestem Hawker 34lvl i wciaz rosnie - wrobdaw

Edytowane przez wrobdaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no siema moj nick to mignievPL wlasnie mam maly problem :/ a wiec : zdobylem 10 lvl i przenioslem sie na jakies wieksze pola, tutaj zaczynam glowkowac gdzie moze byc ta postac która daje tobie wybrany przez ciebie JOB :/ pomozcie mi

 

gg:1508942

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prace dostajesz w miescie ZANT. zeby tam dojsc postaraj sie isc przez caly czas na polnoc tzn z Adventure Plain do Luxemtower a nastepnie do Canyon Zant City. ten gosc Waren znajduje sie zaraz na lewo po wejsciu do miasta. wybierzesz Joba, zrobisz zadanie i tyle. obok Warena stoi inny gosc, u ktorego mozesz zresetowac pkty i ustawic je na nowo wg potrzeb dla twojej specjalizacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze po updejcie gry musza padac servery? :|

Ja chce 70lvl !!! ^_^

1309053[/snapback]

Ja to mam problemy z nabijaniem expa. 70 level będę może miał za dwa miechy jak dobrze pójdzie. Ile czasu już grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam problemy z nabijaniem expa. 70 level będę może miał za dwa miechy jak dobrze pójdzie. Ile czasu już grasz?

1309133[/snapback]

Jakos od poczatku lutego. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widzialem jak panna ma duza armate, albo sam nie wiem co to jest  :wink:

1310758[/snapback]

Widze ze grasz w klanie Knight Legion, hahahah.

Pozdrow "czachapl".

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widzialem jak panna ma duza armate, albo sam nie wiem co to jest  :wink:

1310758[/snapback]

Widze ze rozmowy prowadzicie na iscie wysokim poziomie w waszym "super" clanie...

To juz sie dalo zauwazyc podczas wymiany zdan z niektorymi osobami z najtlegion'u tak wiec sie nie dziwie...

 

Jak podnieść sobie celność trafień?

1310880[/snapback]

Laduj w concentration. Edytowane przez Lord_Shiva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...