Skocz do zawartości
soska66

Hosting - Co Wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar w niedługim czasie wystartować stronę firmy...

 

Proszę o pomoc w wyborze firmy zajmującej się hostingiem.

 

Chodzi mi raczej tylko o miejsce na strone (z mysql i php) i konto pocztowe oraz domena; transfer najlepiej bez miesięcznych ograniczeń. Nie interesuje mnie kompleksowe konto (w sensie prowadzenie, kilka kont, kilka domen itd.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w niedługim czasie wystartować stronę firmy...

 

Proszę o pomoc w wyborze firmy zajmującej się hostingiem.

 

Chodzi mi raczej tylko o miejsce na strone (z mysql i php) i konto pocztowe oraz domena; transfer najlepiej bez miesięcznych ograniczeń. Nie interesuje mnie kompleksowe konto (w sensie prowadzenie, kilka kont, kilka domen itd.).

1222399[/snapback]

jak szukasz hostingu z transferem bez ograniczen to mozesz wbic sie na niezla mine ograniczen w ruchu nie bedzie bo ograniczeniem bedzie samo pasmo lacza dla serwera np 1mbps itp.... wiec uwazaj na serwerach w usa tez nie polecam niska cena ale jakosc bywa fatalna (spory overselling) jak juz zmeczysz sie szukaniem to zapraszam wspólna sprawa Edytowane przez steryd123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrącam.. Ja też poszukuje hostingu.. ALE bez żadnych php i baz danych,.. ten hosting chcę na dział download (pliki).. powiedzmy około 2GB i jakimś pożądnym transferem.. Macie jakies? (oczywiscie hosting płatny).

Ja szukałem, ale wszędzie oferty z tym php i mysql:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos potrzebowalby szybkiego hostingu (serwery w Wawie, ping ~30ms) w rozsadnej cenie, a nie potrzebuje dostepu do panelu administracyjnego, prosze o wiadomosci na PW - mialbym dosc ciekawa propozycje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar w niedługim czasie wystartować stronę firmy...

 

Proszę o pomoc w wyborze firmy zajmującej się hostingiem.

 

Chodzi mi raczej tylko o miejsce na strone (z mysql i php) i konto pocztowe oraz domena; transfer najlepiej bez miesięcznych ograniczeń. Nie interesuje mnie kompleksowe konto (w sensie prowadzenie, kilka kont, kilka domen itd.).

1222399[/snapback]

 

Witam,

 

mam dla wszystkich ciekawą propozycję. Hostingiem zajmuję się już 2,5 roku. Mam wykupiony serwer w NetArcie, jest to drugi provider w Polsce więc nie mam jak do tej pory nawet najmniejszych problemów.

 

Proponuję wszystkim zainteresowanym kontakt mailowy na admin@zagnet.pl. Postaram się przygotować ofertę dostosowaną do potrzeb i budżetu. (z fakturą lub bez :)

 

Zainteresowanym oferuję darmowy okres próbny, czyli założenie poddomeny (np. firma.zagnet.pl) i adresu mailowego na 2-3 tygodnie. Dzięki temu mozna będzie wybróbować panel administracyjny do zarządzania kontami, program do odbioru poczty przez www, transfer, statystyki itp.

 

Bardzo chętnie pomogę też w rejestracji ciekawej domeny.

 

Pozdrawiam,

Piotr Zagórski

admin@zagnet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...