Skocz do zawartości
bogdans1

Ghost 2003 - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z ghostem 2003. Wcześniej nie bawiłem się w obrazy i chciałem spróbować - odpaliłem ten programik, wybrałem że chcę zrobić obraz dysku... i tu są problemy - pokazuje mi dysk jako jedną partycję - 160GB :( a mam partycję w XP = 10GB... Drugi problem to że nie da się wybrać gdzie ma ten obraz zapisać. Mam tylko dyskietkę A - z której odpalam Ghosta i CDrom... a chciałem obraz zapisać na inną partycję.

Może mi ktoś doradzi co robię źle?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziales na pytanie. Chcesz zrobic obraz swojego dysku 160GB? No to zaznaczyles. Aaaa, Ty chcesz zrobic obraz PARTYCJI??? To zaznacz obraz PARTYCJI. To powinno pomoc.

Pzdr, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obojętnie co wybiorę to zawsze mam tylko do wyboru cały dysk - który jest podzielony na practycje, a Ghost pokazuje mi go jako całość - nie moge wybrać jednej partycji :( (tak jest w wersji odpalanej w dyskietki)

W kolejnej wersji Ghost 2003 nie moge zrobić obrazu partycji, bo dostaję komunikat, że nie mogę zapisać obrazu na ten sam dysk - chociaż chciałem na inną partycję :(.... da się ten problem jakoś ominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie masz i partycje podstawową i rozszerzone ghost nie chce zrobić obrazu na partycji rozszerzonej - ja dołączyłem dodatkowy dysk tam zrobiłem obraz partycji c i zrobiłem na swoim dysku 2 partycje podstawowe ,odzyskałem c teraz obrazi bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

to normalne , że masz najpierw cały dysk. naciskasz enter i przeskakujesz tabulatorem na przycisk ok i enter i teraz będziesz miał do wybory którą partycję zrobić :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...