Skocz do zawartości
Rafałek

Wiwa, Manta, Bellwood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z forumowiczów posiada odtwarzacz Divx firmy Wiwa, Manta lub Bellwood?

Prawdopodobnie niedługo czeka mnie zakup takiego odtwarzacza, czytałem już conieco w necie na różnych forach, ale chciałbym poznać również Waszą opinię. Dlatego jeśli ktoś ma taki odtwarzacz byłoby super jakby podzielił się swoimi wrażeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie tu na oślej wyskoczyłes z takim postem!! :mur:

jest od tego specjalny dział!!!!!!!!

 

a co do tematu to Cyberhome 462 bije je na łeb

i oczywiscie cenowo jest tańszy....

 

a pozatym nie te forum z takim pytaniem

Edytowane przez Carno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odtwarzacze divx odczytują filmy kompresowane xvidem? Ja mam większość właćnie z xvida.

1227393[/snapback]

Mam Mante Emperora i jak za taką cenę to uważam to za rewelacyjny sprzęt. Teraz każdy film na nim oglądam, na kompie już nie. Ponoć czyta też xvidy i właśnie dlatego go kupiłem. Wgrałem soft 4.1 (chociaż dostępny jest 5.0) i chodzi ładnie. Nieraz zdarza się że niektóre filmy tak się tną że nie da się ich oglądać, niektóre przytną się czasem, ale to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ponoc czy czyta xvidy??Kupiłes i niewiesz??dziwne.,.....

1227693[/snapback]

Wcale nie dziwne, wkładając tam film nie interesuje mnie czym był zakodowany tylko czy działa.

Specjalnie teraz sprawdziłem, xvidy też czyta (mam wgrany soft 4.1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadczy cyberhoma, czy jeżeli napisy mają inną nazwę niż plik z filmem to można je otworzyć? I jeszcze jedno jak zachowuje się przy napisach, które nie mają ograniczenia czasowego, tzn są w formacie {100}{}? W playerach komputerowych napisy znikają po określonej liczbie sekund jeśli jest długa przerwa pomiędzy napisami, a jak to wygląda w odtwarzaczach stacjonarnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadczy cyberhoma, czy jeżeli napisy mają inną nazwę niż plik z filmem to można je otworzyć? I jeszcze jedno jak zachowuje się przy napisach, które nie mają ograniczenia czasowego, tzn są w formacie {100}{}? W playerach komputerowych napisy znikają po określonej liczbie sekund jeśli jest długa przerwa pomiędzy napisami, a jak to wygląda w odtwarzaczach stacjonarnych?

1227876[/snapback]

U mnie same znikają po jakimś czasie. Czyba że w trakcie oglądania filmu często wchodzisz do setupu albo coś jest namieszane w pliku z napisami. Ale wystarczy tylko je wyłączyć z pilota, potem włączyć i działają już normalnie. Można wybierać 2 rozmiary napisów, typ tła, napisy wyżej/niżej i ich kolor (białe/żółte)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie napisy muszą byc tej samej nazwy co film

a co do tracenia napisów, lub nie wygaszania się ich to powód zapisu ich w trybie czasowym, lepiej uzywac klatkowego :)

a najlepiej przekonwertowac na srt i mucha nie siada :razz:

gdzieś jest forum dotyczace CH i muszę przyznać ze sporo osób przesiada się z belooweda i manty własnie na CH, ze wzgledu na bardzo dobrą jakość wyswietlania obrazu...

acha, nie wiem czy już wyszedł nowy soft do CH ale ten ostatni to prawił problemy z odczytem z wypalanych płytk (trzeba tylko je nagrywać w niskich prędkościach), wiec jak nie ma jeszcze najnowszego a miał wyjść teraz w styczniu i to ze spolszczonym menu, to radze zosatć przy standardowym lub wypalac filmy z prędkościa 2x - 4x :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Mancie mam o tyle dobrze że czyta napisy txt. Nie wyobrażam sobie ponownego wypalania płytek tylko po to żeby zmienić napisy lub wypalania filmów na RW przed obejrzeniem. Kupiłem go dlatego że był tani (300zł), czyta divixy i xvidy i napisy txt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja testowałem płytki wypalane z prędkością 48-52 i czytał prawidłowo na nowym sofcie v25... nowszy chyba jeszcze się nie pokazał :(

Mam tylko problem, ponieważ przycina mi połowę drugiej linii napisów :( Czy wiecie jaką opcję muszę zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Mante Emperor 007 i musze przyznac ze jest REWELACYJNY. Po prostu miodzio, czyta wszysko, divx, xvidy WSZYKO. Co jest takiego pieknego? Nagrywam na plyte dvd 5 filmow, wkladam, wybieram ktory chce i ogladam z super jakascia i napisami TXT, nie trzeba sie bawic w zmienianie na inne formaty.

Widzialem jakosc na jakims KISS'ie z media marku za 1000zł i mowiac szczerze w divx'ach nie widzialem zadnej roznicy ;)

tylko wgrac nowy bios i hula az milo polecam! :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś z forumowiczów posiada odtwarzacz Divx firmy Wiwa, Manta lub Bellwood?

Prawdopodobnie niedługo czeka mnie zakup takiego odtwarzacza, czytałem już conieco w necie na różnych forach, ale chciałbym poznać również Waszą opinię. Dlatego jeśli ktoś ma taki odtwarzacz byłoby super jakby podzielił się swoimi wrażeniami.

1226458[/snapback]

Ogólnie bawiłem się Wiwą, ale nie mogę się odnieść do innych playerów. Jakość wykonania jest taka sobie, ale nie ma co narzekać. Wiwa działa tak jak ma działać. W końcu za 230 złotych cudów nie można wymagać. Zajrzyj jeszcze tutaj: http://bellwood.olek.waw.pl/wiwa/wiwa_test_s1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś z forumowiczów posiada odtwarzacz Divx firmy Wiwa, Manta lub Bellwood?

Prawdopodobnie niedługo czeka mnie zakup takiego odtwarzacza, czytałem już conieco w necie na różnych forach, ale chciałbym poznać również Waszą opinię. Dlatego jeśli ktoś ma taki odtwarzacz byłoby super jakby podzielił się swoimi wrażeniami.

1226458[/snapback]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Bellwooda i WSZYSTKO ladnie czyta!!! Nie ma roznicy czy plik tekstowy ma czy nie ma takiej samej nazwy jak film. Na DVD tez sobie nagrywam z 5 filmów i soboie ogladam który chce. Jestem z niego bardzo zadowolony i nigdy nie sprawil mi klopotów z odczytem i otworzeniem filmu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Mantę Emperrora - wszystło ładnie czyta, z napisami nie ma problemów, obraz jest dobrej jakości - o tyle jest też wygodne, że płytę widzi jak komputer - czyli katalogi itp - chociaż pewnie wszystkie tak mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie, prosze, czy macie jakies problemy z napisami txt w odtwarzaczu MANTA PRINCE!!! Mi je niby czyta ale sie wieszaja, przeskakuja, zanikaja - nie wiem czy to tylko moj egzemplarz jest uszlodzony czy tak jest. co zrobic aby czytal? Czy napisy musza miec identyczna nazwe jak film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy napisy musza miec identyczna nazwe jak film?

1534285[/snapback]

Nie musza, mozesz je wybrac przed plikiem z filmem. Jesli chodzi o twoje problemy to mozesz sprobowac uaktualnic oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ty, tygodniu zamówiłem Mante Emperora 2 Diablo , i ps2 , jakos nie przekonywało mnie oglądanie Dvix na play stationie ,jak u niego jest z napisami , typami napisów, i wogóle , może też być x-box

(chodzi mi o te przerobione konsole )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

około trzech miesięcy temu przesiadłem sie z Manty 001 na Emperora 2 Black/tez Manta/ i jestem wpełni zadowolony - nie odtwarza jedynie filmów w .ogg.Nieraz potrafi sie zaciąc- ale jak zauwazyłem ,to raczej wina płyty - bo nagrywałem ten sam film na płytke innego producenta i wszystko było wporzadku...

Polecam ten sprzecik - mało kosztuje a jest solidny. Śmiech mnie ogarnia jak jestem u kogos ze znajomych i chwali mi sie,DVD znanej firmy,ktory kosztował 3/4 razy jak Emperor 007 a nie odtwarza "filmów z komputera".Po co przepłacać?

pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...