Jump to content

Sysak

Stały użytkownik
 • Posts

  5243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Sysak last won the day on June 20 2014

Sysak had the most liked content!

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

11545 profile views

Sysak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

383

Reputation

 1. Zalej cewki superglue. Pomogło mojemu GeForceowi 2 Titanium dawno temu, pomoże i Tobie. I pomaluj krawędź wycięcia czarnym markerem dla tego nieskazitelnie fabrycznego wyglądu.
 2. W takich wymiarach to raczej MiniITX niż MicroATX No I do Mini ITX jest multum leżących obudów, MicroATX prawie żadnych.
 3. Hej, z ryzenem 3600 wszystkie pamięci pomiędzy taktowaniami które podałeś będą działać. Największa wydajność jest osiągana przy 3600-3800mhz a najbardziej opłacalny jest zakup 3000-3200mhz. Te numery które podałeś to inna miara szybkości pamięci- przepustowość zamiast częstotliwości (mhz*8=przepustowość w MB/s) Wybierając pamięci warto sprawdzić na stronie wsparcia Twojej płyty głównej lsitę kompatybilności (QVL - qualified vendor list) czy pamoęci które chcesz kupić są certyfikowane dla tego modelu co da pewność że wszystko będzie działać jak trzeba. Choć z ryzenem 3000 i płytami i biosami które są już dopracowane nie powonno być problemów.
 4. I tak właśnie było. Po skasowaniu cookiesów purepc śmiga jak trzeba. Nawet mi do głowy nie przyszło, że to może być powodem. Dzięki. :)
 5. Hej. Wrzuciłem właśnie betę OSX 10.10 z Safari 8.0, i strona główna otwierana jest w formacie mobilnym. System wychodzi w październiku, ale może już warto to poprawić? :) Pozdr.
 6. Jasne, że kasuj i twórz tacie nowe. Dzielenie takiego konta to kiepska sprawa. Ja też dzisiaj trochę dopieściłem interfejs w springtomize. Standard, ale czyściej i prościej. ---> --->
 7. Po przedłużonym teście androida i nietrafionym zakupie i odesłaniu Lumii 925 wracam do matecznika. iphone 5 16gb w białym kolorze - kupiony. :)
 8. Ja na pewno zauważe i ani trochę mi się to nie podoba. Nie dość że 1-ka będzie niedorobiona to jeszcze MINI strasznie spuchło przez ten projekt, bo projektowano je także z myślą o przysżłej 1 i teraz jest tłustą kolubryną.
 9. Sysak

  Gran Turismo 6

  No ja też jestem przyssany mimo tego że ta gra ma dziesiątki ułomności. No ale jak już się kupiło to karierę przynajmniej trzeba zaliczyć i garaż marzeń zbudować. ;-)
 10. Sysak

  Grand Theft Auto V

  Serio? Jak miałbym porównywać model z GTA4 i ostatnich NFSów to GTA mi się wydawało bardziej realistyczne. :lol:
 11. Jeszcze 2 skandaliczne sprawy się przewijają w tle oprócz sprawy filipińskiego kwacha. 1. Polska wypłaci zasiłki za holocaust 2.Wycofanie zezwoleń na emisję CO2 To mi się przewinęło ale ciekawe ocb naprawdę.
 12. Sysak

  Gran Turismo 6

  eeee a 3 posty and Tobą to co niby? ;-)
 13. Dokładnie, ja mam tylko pistolet więc stabilność jeszcze mniejsza. Naprawdę trzeba się przyzwyczaić że spust trzeba naciskać łagodnie i powoli, a nie szarpać, bo inaczej celność jest bliska zeru. Ale Sharpshooter jest o wiele wygodniejszy. Czasem trzeba nacisnąć przyciski na górze kontrolera ruchu (pistoletu) I trzymając ten drugi od sterowania postacią w drugiej ręce, nie jest to idealnie wygodne. PS. Szkoda, że tak mało gier zaadaptowano do move. Z poważnych to tylko KZ3 którego właśnie przechodzę i R3, którego kupujię później. Ale co po tym to już sam nie wiem. W sumie jest jeszcze infamous 2, którego też mam, ale nie słyszałem superlatyw o grze na move w tą gre.
 14. Sysak

  Playstation 3

  Poza tym slim imo jest lepszy niż super-slim głównie przez napęd kieszeniowy, który lepiej tłumi dźwięki swojej pracy, jest wygodniejszy w użyciu i ogólnie fajniejszy.
×
×
 • Create New...