Skocz do zawartości
Boss87

Mycha Mi Padła!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam (miałem :/) myszkę Trust Ami Mouse 250S Optical ale.... pewnego razu wysoczyło mi w windowsie coś o skoku napięcia i od tamtej pory myszka nie działa.... wiem że mam lipa zasilacz i procka (Codegen 300W + Celeron 2,4@3,1 :P) ale nigdy czegoś takiego nie widziałem.... nie wiecie może jak naprawić tą myszkę (gwarancja dawno się skończyła).... przywiązałem się do tej myszki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pisze koles ze mysz ma dla niego wartosc sentymentalna:P Coz, sprawdz mysz na innym kompie, moze zanies do jakiegos serwisu?:) per3z, a tak btw to jesli masz 1700+@1.89 Ghz to to NIE JEST 2500+, nie ma sensu liczenie tbredow miara bartonowska, chyba ze sobie dolutujesz dodatkowe 256 cache:P chciales zablysnac cyferkami do jakich podkreciles...?wow...poprostu superrr... ale nie wdaje sie w dyskusje, po tym co pisales przy topiku o 6600gt vs 9800 pro, nie pamietam dokladnie, ale pamietam ze rece opadaly i nie tylko:P

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba faktycznie będe musiał przybić sobie ją do ściany... :P na żadnym innym kompie nie działa :P tzn. wczoraj po przeczyszczeniu jej w środku na chwile się zaświeciła ale później znowu padła i znowu było coś o skoku napięcia.... :P ale nie martwcie się o mnie.... sąsiad ma taką samą to może mi odsprzeda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...