Skocz do zawartości
isia

Stary Dobry Modem 56k...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem:

Mialam zaintalowany DSL Wlan Router i D-Link. Odlaczylam Dsl i D-link, odinstalowalam oprogramowanie. Dlaczego nie moge siê laczyc juz przez zwykly modem? (kiedys moglam).

Modem jest dobry, bo na innej partycji z innym systemem operacyjnym moge siê laczyc z internetem. Czyzby oprogramowanie FritzBox i D-Link nawet po odinstalowaniu pozostawilo mi jakies smieci w systemie? Albo jakos dziwnie skonfigurowalo mi siec? Nie znam siê na tym, nie zabardzo usmiecha mi siê formatwanie dysku i instalowanie Windowsa XP od poczatku. Wiem, ze wtedy modem bedzie dzialal prawidlowo (tak jak na tej innej partycji z niemieckim Windowsem)

Podpowiedzcie mi co mam wyrzucic z systemu albo co zaintalowac. Gdy wybieram numer modemem to na chwilê laczy siê a po chwili jest taki komumnikat:

trwa sprawdzanie polaczeñ protokolu sieciowego.... TCP/IP CP zglosil blad 2: Nie mozna odnalezc okreslonego pliku.

Ale jakiego??? pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisze się do tematu.

Miałem komputer koleżanki. Skonfigurowałem modem. Połączyłem się bez żadnego problemu. Natomiast u niej w domu nie było już tak wesoło. Po długim łączeniu przy towarzystwie tego charakterystycznego dźwięku modem pokazał komunikat, że nie może się połączyć i że za 60s ponowi wybieranie. Co to może być czy to możliwe żeby modem się tak zachowywał przy złym kablu?

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Małkoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...