Skocz do zawartości
miszi

Gra Dla Myślących :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byscie oprocz siedzenia przed kompem ogladali jeszcze mecze w tv to bycie wiedzieli skad sie bierze HuP Holland HuP!

 

Jak dla mnie ten zwot sie jednoznacznie kojarzy z kolorem pomaranczowym(dla niewtajemniczonych nie chodzi o kolor ukrainskiej rewolucji)

Jak sie dokladnie przyjrzycie zdjeciu telefonu to zauwazycie ze ten obrazek zostal tam celowo umieszczony moze dlatego ze rowerki sie z holandia kojarza...

 

co do nr kierunkowych to moze chodzic o jakies zawody sportowe pomiedzy (+48)polska a (+44)anglia

 

No i najwazniejsze co do !#$% znacza te strzakli ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze moja gra sprawia wam wilka frajde :-) czytanie tego jak nad nia glowkujecie sprawia mi 3x wieksza frajde :-) 5 lvl.. Idzie wam calkiem niezle :-) Jak rozwiaze to jedna osoba to zaraz na liscie zwyciezcow bede mial cale forum :-) Pamietaj - "Spoilers = no fun!" Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest lepsza niż NFS:Underground :)

 

Niestety jak widzisz kończą się nam pomysły :( Nawet nie wiadomo jak do tego podejść. BTW: Ile jest wszystkich etapów?

 

BTW do wszystkich: wpisywaliście w url holland? Jeśli nie, to wpiszcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etapow jest tylko 7 wiec nie chce wam podpowiadac.. W kazdym lvl'u zasada jest ta sama - o numerze lvl'u swiadczy numer w lewym gornym rogu obrazka, aby przejsc do kolejnego lvl'u trzeba odpowiednio zmienic URL, wskazowki do tego co zmienic w URL znajduja sie w zrodle, URL'u, tytule no i na samym obrazku. Jak wiecie juz po lvl'u 3 spodziewac mozna sie wszystkiego :-) Ktos pisal ze gra nie jest dla kazdego - nie kazdy ma odpowiednie programy (rozjasnienie obrazka). W tytule postu wyraznie napisalem dla kogo jest ta gra.. Na pewno nie dla wszystkich :]

 

Jeszcze jedno - 3 pierwsze osoby na liscie zwyciezcow sa przypadkowymi 'zwyciezcami' :-) Przypadkowo wpisali nazwe ostatniej strony. Dziwne ze 3 osoby wpisaly sie zaraz po sobie :-) Oczywiscie od razu to poprawilem zeby sytuacja sie nie powtorzyla.. Napisalem do nich maile ze zostana oni usunieci z listu zwyciezcow. Jesli naprawde wiedza jak przejsc 7 lvl to zrobia to 2 raz :-) Wtedy nie bedzie watpliwosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest lepsza niż NFS:Underground :)

 

Niestety jak widzisz kończą się nam pomysły :( Nawet nie wiadomo jak do tego podejść. BTW: Ile jest wszystkich etapów?

 

BTW do wszystkich: wpisywaliście w url holland? Jeśli nie, to wpiszcie...

1239341[/snapback]

Z tym jest drobny problem poniewaz tam pisze "No Title"... a przeciez na tej podpowiedzi opierala sie wiekszosc tej "gry" osobiscie uwazam ze to jaks slepa uliczka podobie jak wpisanie wrong w poprzednim etapie...

 

Update:

 

wyglada na to ze to no title jest tam specjalnie; i co teraz? wpadles w slepy zaulek i sie mart "co teraz"

 

Moze to tylko przypadek ale holandia jest plaska a na obrzku sa rowery gorskie ?

a te srzalki moze maja cos wspolnego z tamami czy innymi wodnymi bydowlami(ot takie skojarzenie odnosie holandii ??

 

 

Jeszcze nigdy w zyciu na trzezwego nie myslalem tak abstrakcyjnie :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez co3en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak...ale trzeba brać wszystko pod uwagę :)

 

Te strzałki...w ogóle nie wiadomo po co one...

Ma ktoś może taką komórke?

 

Miszi zabawa jest wspaniała, bardziej wciąga niż jakieś gry...

 

PS. Nie trzeba rozjaśniać obrazu3b. Wystarczy w operze (nie wiem jak w innych przeglądarkach) przeciągnąć obrazek tak, żeby był na białym tle i wtedy widać te "znaki".

 

Fastly napisz coś więcej o tych strzałkach.... Każda informacja się przyda...

 

UPDATE: Niestety te strzałki mi w niczym nie pomagają...w ogóle nie wiem co z nimi zrobić...ale nie poddam się, rozpracuje to w końcu. Miszi dodaj jeszcze z 14 poziomów :D

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 rzecz jest to że Hup hup to kojarzy się Hop hop i dlatego też pierwsze 2 strzałki są w górę

 

ale myślę że zbijam wam trop tym, bo to do niczego nie podobne

 

ps. z tym telefonem może być tak jak z kukizem, można by było odgadnąć znająć płyty jakby był ktoś jego fanem, dobrze by było jakby ktos ten telefon miał, bo coś z nim jest związane

 

Autor : rzuć jakomś podpowiedź bo tu wymiękamy potroszkiu, a nie rzucasz :pojedyncze" texty ;)

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bardzo istotne jest to co jest na tym ekranie telefonu. Zauważcie, że wczesniej obrazki były nazywane po polsku np. obraz3a a teraz jest nazwany "screen5" czyli właśnie ekran. Jeżeli strzałki to nazwa jakiegoś wyrazu. To dwie ostatnie litery mogą być takie same. Raczej nie jest to nazwa miasta w Holandii ( wszystkie większe miasta na 4 litery i kończące się na dwie takie same sprawdzałem). Z czym wam się kojarzą te strzałki? Ja wczesniej nic takiego nie widziałem. I co do diabła znaczy hup holland hup! ???

 

Niech każdy napisze z czym się mu kojarzą te strzałki.

Mnie z harcerską zabawą w podchody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 4 levelu. Podpowiedzcie czy mam wpisać kombinacje numer i literki? Zamotałem się kompletnie

1239443[/snapback]

Tylko literki..więcej nie powiem :)

 

Brat mi powiedział, że wcześnie widział takie strzałki ale gdzie, kiedy?

 

No title - w cyfrach wygląda tak: 66084853. (Taka ciekawostka ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej podpowiedzi tym mniejsz frajda..

Dojdzcie do tego co znacza strzalki, a wszystko sie wyjasni. Moze gdzies juz cos takiego widzieliscie.. Recze ze widzieliscie.. Prawie kazdy z was..

1239423[/snapback]

Z tego wynika ze te strzalki maja okreslone reguly znaczniowe tylko jakie ?

 

 

ze tez jedyna poprawke mam akurat z logiki...

 

Mam jeszcze jedno skojarzenie z nutami (sam nie wiem czemu). Może dlatego, że hup holland hup! to tyuł jakieś holenerskiej piosenki albo hymnu.

tak krzycza holendrzy na jakis meczach(a mecze mi sie kojarza z kolorem pomaranczowym=> kolor ich koszulek) to taki jakby okrzyk dopingujacy cos jak polska do boju... Edytowane przez co3en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przeszukac strony producentow komurek moze to cos da :?

 

Cekawostka: pierwszy znaczek jest podobny do graficznego oznaczenia Strzelca (taki znak zadiaku) :lol:

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi te strzalkie przypominaja:

- biegnie sobie koles do gory i napotyka na mor

- przeskakuje mur

- cofa cofa sie

:P

1239622[/snapback]

 

a moze przebija sie przez mur przypomina sobie cos i wraca przebijajac 4 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te strzałki wyznaczają szlak dla rajdu rowerowego. Oznaczenie orientacji w terenie.

 

http://www.voyager.pl/rowery.html - trasy rowerowe w Europie: Austria, Niemcy, itp

 

http://www.orienteering.reason.pl/trening/szkoleniebno2.htm

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...