Skocz do zawartości
Dudek

Do Bruce`a

Rekomendowane odpowiedzi

spadaj lolku :) Gimnazjalista jeden ! A gdzie te gimnazjium jest ? tak wogole ? To przyjde i cie zbije :)

przybyszewskiego 45 na bielanach :)

 

jutro koncze o 16:55 czekam :P

eh mnie sie nieche ! zadlugo musial bym sie tulac po miescie a do domku mam daleko :) Ale kiedys wpadne :P

 

Jak ktos by chcial mnie zbic to zapraszam pod CIX'a jutro o 14.15 :) mile widzialan tabliczka zebym wiedzial kogo lac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadaj lolku :) Gimnazjalista jeden ! A gdzie te gimnazjium jest ? tak wogole ? To przyjde i cie zbije :)

przybyszewskiego 45 na bielanach :)

 

jutro koncze o 16:55 czekam :P

eh mnie sie nieche ! zadlugo musial bym sie tulac po miescie a do domku mam daleko :) Ale kiedys wpadne :P

 

Jak ktos by chcial mnie zbic to zapraszam pod CIX'a jutro o 14.15 :) mile widzialan tabliczka zebym wiedzial kogo lac :)

dooozy ejstes? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie watpie :) 

Lepiej jakies piwko zrobic :) Ale jak bys chcial lomot to zglos sie do mnie to sie umowimy i cie zbijie :)

dopra, jak bede w depresji to cie poproshe o kilka wstrzasooff :P

 

a tak btw, to piwo nie gloopi pomysl..................... ;)

 

hyhy

spadam ide radia posloochac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak?, no ktory chce w p......?, he?, za co?, za to ze tak dlugo metro robia!

;)

Holman nie fikaj ! Bo w sobote dostaniesz w glowe :) I sie skonczy :)

w glowe to ty sie pukniesz ze tak pomyslales jak mnie zobaczysz hehe, myslisz ze jak twoimi kolegami sa wietnamce spod centralnego to jestes gosc?

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

w glowe to ty sie pukniesz ze tak pomyslales jak mnie zobaczysz hehe, myslisz ze jak twoimi kolegami sa wietnamce spod centralnego to jestes gosc?

;)

a zebys wiedzial ze tak mysle !!

to pozdrow wujka Dien Ban Phao i jego napakowanego 1,5 metrowego synalka, ja ci mowie po raz ostatni: zwijaj polowke i szoruj pod most w kime

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj holman palko mientowa nie moge pod most bo jest juz zajety przez cebie zapomniales ?

ta?, a swietokrzyski i ten nowy co buduja teraz to pies?, zazyczyles sobie nowego lokum to masz cieciu

Eh ja tam wole wlasny domek i lozeczko ale jak ty lubisz jakies tam podmosty to twoja sprawa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj holman palko mientowa nie moge pod most bo jest juz zajety przez cebie zapomniales ?

ta?, a swietokrzyski i ten nowy co buduja teraz to pies?, zazyczyles sobie nowego lokum to masz cieciu

Eh ja tam wole wlasny domek i lozeczko ale jak ty lubisz jakies tam podmosty to twoja sprawa !

poddaje sie!, pokonales mnie wielki erudyto! 8)

 

aha i pozdrawiam bruce'a dickinsona choc w tym czasie sluchal radia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj holman palko mientowa nie moge pod most bo jest juz zajety przez cebie zapomniales ?

ta?, a swietokrzyski i ten nowy co buduja teraz to pies?, zazyczyles sobie nowego lokum to masz cieciu

Eh ja tam wole wlasny domek i lozeczko ale jak ty lubisz jakies tam podmosty to twoja sprawa !

poddaje sie!, pokonales mnie wielki erudyto! 8)

 

aha i pozdrawiam bruce'a dickinsona choc w tym czasie sluchal radia :)

i to mryja ;)

dzieki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...