Skocz do zawartości
olo128

Buda Higscreen Kolorowanka :p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcial bym wam pokazac moja bude moze podsuniecie mi jakies pomysly bo ja ich niemam :( nie wiem co mogl bym zrobic

powiedzcie co mam zrobic z zasilaczem :(

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

zdjecie Panelu przedniego wrzuce jak tylko zaslepka wyschnie :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez olo128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm najbardziej m ipasuje to cos na front panelu, te dwa swiecace krazki [mniemam, ze to krazki]

a nei pasuje ta szczelina, tez na front panelu, moze w tym wolnym meijscu jakis wiatraczek ?

1243918[/snapback]

o ktorej szczelinie mowisz ?? o zaslepce 5,25 tej na niebiesko ?? tak jest LCD 3x24 znaki ale narazie sie nie swieci bo zepsul sie uklad i potencjometr :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski, czerwony, pomarańczowy, fioletowa mobo, trochę żółtego na naklejce... do pełnego zestawu barw podstawowych i pochodnych pierwszego stopnia brakuje Ci jeszcze zieleni. Sorry, zemdliło mnie - muszę wyjść na świeże powietrze :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja bym tą obudowę sobię darował i uzbierał na coś sensownego co ma wystarczająco miejsca w środku. Tylko nie maluj kolejnej, zostaw tak jak była seryjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekhmmm.... ale wieś-mod... no ofence...

 

do poprawienia moim zdaniem nadaje się:

- poukłądać kable

- przemalować środek budy z czerwonego na jakiś inny - ta farba wygląda jak olejna, jest obrzydliwa...

- poprawić front (zaślepki, światełka)

 

dobrze, że nie poprosiłeś o ocenę moda, bo ekhm... dostałbyś za to trochę komentarzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche... eeee ....yyyy..... oczojebne? Tak to dobre slowo. Jak cenzura wytnie i nie bedziecie wiedzieli jakie slowo, to powtorze jeszcze raz: oczojebne ;)

 

Niebieski, czerwony, pomarańczowy, fioletowa mobo, trochę żółtego na naklejce... do pełnego zestawu barw podstawowych i pochodnych pierwszego stopnia brakuje Ci jeszcze zieleni

Jest i zielony :D Popatrz na przodzie obudowy. To jest buda highscreena i zielony byl standardem ;)

 

@olo128: proponuje sie pozbyc kilku zbednych kolorow. Jezeli lubisz jaskrawosc, to ok, ale z jednym (moze 2 przemyslanymi kolorami). Czerwony i niebieski w tych odcieniach chyba (!) do siebie nie pasuja :roll:

Chociaz zaznaczam, ze to TWOJ mod, i jak ci sie podoba, to rozumiem.

Moja sugestia- przemalowac. Moze brazowy +czerwony / fioletowy + niebieski. Nie wiem. Raczej to druge bo masz niebieskie wiatraki.

 

@vegosan: skoro ma tyle wiatrakow, to albo mial takie zalozenia w modzie, albo byly po prostu potrzebne (w to akurat sam nie wierzę ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomalowalem i mam wiecej wiatrakow niz standard ale brak mi jeszcze katody i 30 ledek ale prace postepuja wiec niebawem bedzie oswietlenie

 

co do zasilacza zrob mu obudowe z pleksy i zainstaluj oswietlenie z choinki z melodyjka

 

widze ze podoba ci sie miniaturyzacja, nie bylo na allegro mniejszej obudowy (wtedy mial bys 2 problemy gdzie dac zasilacz i plyte glowna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze zaczela sie jechanka no ale coz nie kazdemu musi sie podobac

 

po pierwsze: nie bede za kazdym razem zmienial koloru obudowy jak zmieniam plyte glowna

 

po drugie: porzadek z kablami ??? co je mam poucinac???

 

po trzecie: na allegro obudowa stary ja te obudowa mam od zarania dziejow jeszcze kidys w niej krolowal p2 nie kazdy kupuje obudowa za 200-300 zlotych z gotowym oknem miejscami na wentylatorki i pare innych <span style="color:red;">[ciach!]</span>l i uwaza sie za wielkiego modera ( ps. jak bys wiedzial jaka gruba tu blacha i ile jeba...nia sie z jej cieciem sam bys wiedzial jak trudno cos w niej zrobic )

 

po czwarte: kupie sobie jakas fajna obudowe ale narazie sa inne wydatki

 

po piate: moze i masz racje z tym czerwonym ale ja nie widze zadnego jaskrawego koloru moze takie wrazenie robi lapa blyskowa z aparatu

 

po szoste: co mam zrobic z zaslepkami ??? i z diodkami ?? znowu wstawic zielony i pomaranczowy??

 

 

:( wiem ze to moj pierwszy mod i moze nie wyglada najlepiej ale sie staralem

ps . co do zailacza to z plexy to moze i dobry pomysl ale lampki choinkowe mozesz sobie sam zalozyc

 

pozdrawiam i dziekuje za slowa konstruktywnej krytyki ( ale niektorym sie podobalo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te wentyle to jak zalonczysz to niemasz wichury albo tornada w pokoju?? :lol: a moze dołuz 120mm , to górale zaczną zapowiadać Halny :)(czy jak to sie zwie:) B)

PS zmien nazwe moda w nazwie tematu bo jak by kazdy zrobil temat moja buda to by sie bylo ciezko polapac :) (a potem problemy ze im szukajka niedziala <_< )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie montuj bo nam śniego z polski wywieje, a tak an serio to chyba ruznicy by niebylo, moze troche głośniej

1244290[/snapback]

z wiatrakami to mialo byc takie zalozenie ze jeden wdmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e z zewnatrz powietrze ten na dole zas te na gorze wyciagaja cieple powietrze wedle zasady ze cieple powietrze ucieka do gory :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to abys kupil na allegro jakas stara uzywana obudowe na nie zbajerzona za 200 i sam z nia popracowal

u mnie lampki choinkowe sie nie zmieszcza pozatym mam alergie na katody i ledy :>

a jesli przeraza cie praca nad wycianciem okna bo blacha jest gruba to sprobuj wyciac plytke(recznie nie mechanicznie) ze stali nierdzewnej o grubosci 2mm o wymiarach 40x40 mm a w srodku kolo o srednicy 25mm, jezeli to zrobisz to twierdze ze obudowa wyda ci sie jakby z papieru byla :>

 

a teraz na powaznie mniej wiatrakow, dobor kolorow !!(jezeli masz z tym klopoty skozystaj z pomocy jakiejs kobiety- one sa w tym dobre, i nie tylko :>)

sciagnij to gniazdo na wiatrak pod zasilaczem

po co ci wiatrak na sledziach ???

zasilacz obuduj pleksa(bardzo wdzieczny material) ale zrob tak aby nie mial ksztalty jak standardowy pomysl, moze zrob go w ksztalcie piramidy ?? albo cos w tym stylu, rusz glowa

no i oczywiscie zmodyfikuj przod, jak? niewiem wymysl cos, przejzyj inne mody moze na cos ciekawego wpadniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mzoe i z kolorkami przesadziles, ale powiem o co chodzilo mi z ta zaslepka, chodzi o szczeline miedzy zaslepkami nad 3,5'

1244396[/snapback]

no racja ale jak choinka to choinka :)

 

 

PS. UPRZEJMIE PROSZE NASZYCH MOSCI PANUJACYCH MODERNATOROW O PRZYKLEJENIE TEGO TEMATU JAKO PRZESTROGI CZEGO NIE ROBIC :mur: NA PRZYKLADZIE MOJEJ OBUDOWY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o to abys kupil na allegro jakas stara uzywana obudowe na nie zbajerzona za 200 i sam z nia popracowal

u mnie lampki choinkowe sie nie zmieszcza pozatym mam alergie na katody i ledy :>

a jesli przeraza cie praca nad wycianciem okna bo blacha jest gruba to sprobuj wyciac plytke(recznie nie mechanicznie) ze stali nierdzewnej o grubosci 2mm o wymiarach 40x40 mm a w srodku kolo o srednicy 25mm, jezeli to zrobisz to twierdze ze obudowa wyda ci sie jakby z papieru byla :>

 

a teraz na powaznie mniej wiatrakow, dobor kolorow !!(jezeli masz z tym klopoty skozystaj z pomocy jakiejs kobiety- one sa w tym dobre, i nie tylko :>)

sciagnij to gniazdo na wiatrak pod zasilaczem

po co ci wiatrak na sledziach ???

zasilacz obuduj pleksa(bardzo wdzieczny material) ale zrob tak aby nie mial ksztalty jak standardowy pomysl, moze zrob go w ksztalcie piramidy ?? albo cos w tym stylu, rusz glowa

no i oczywiscie zmodyfikuj przod, jak? niewiem wymysl cos, przejzyj inne mody moze na cos ciekawego wpadniesz

1244422[/snapback]

o wlasnie widze ze jakas konstruktywna rada i za taka dziekuje i juz sciagam gniazdo na wentyl od srodka i zdejmuje ten wentyl z tylu no i postaram sie przemalowac myslalem ze moze cala na czarno jebnac ?? co wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto ci kaze cala na czarno ??? pomaluj ja na zolto i zrob czarne paski (nie na odwrot bo zolty nie przykryje czarnego i bedziesz musial malowac 2 razy ) albo cala na bialo i carne plamy (bedzie Laciate Mod )-tego jeszcze nie bylo :> a zasilacz w ksztalcie wymiona :> (wez rekawiczke gumowa i wypelnij ja pianka montazowa ) i zamontuj na zasilacz :>

a tak po prawdzi eto wypie... ta bude kup na allegro cos wiekszego za 30 zl i wtedy sie baw bedziesz mial wiecej czasu na zabawe bo komp bedzie chodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym radzil kupic nowa bude zamiast  inwestowac w farby i inne dziadostwa, myslales nad antec'iem amg 1000? ;-)

1244472[/snapback]

oto prawidlowe podejscie modera do sprawy :P

a oto moja propozycja http://allegro.pl/show_item.php?item=40879184 + troche farby + spachla+ .....+ pomysl=

zmodowana dobra obudowa jedyna i niepowtarzalna :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co podbijasz cene ??? zaczekaj na koniec aukcji jakies 5 min przed koncem otworz ja w 2 oknach na

jednym wpisz cene (ja bym dal max 30zl(+przelew + przesylka co da ok 50 zl)) i odswierzaj drogie okno jak bedzie ponizej minuty dajesz licytuj i wygrywasz :> to taki krotki FAQ licytowania na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mamo! mamo! przyjechal cyrk!" :]

kolory tandetne a wszystko podobne jest do wczesnych projektow stacji MIR :>

jednym slowem zamieniles PIĘKNĄ BUDĘ HIGHSCREENA w DZIADOSTWO

pozdrawiam ;]

1244737[/snapback]

Tgo goscia uwielbiam co czytam jego to sie zawsze usmieje :] jest boski kolego nadajesz sie do idola

ps zaslugujesz na nagrode krytyka roku :) nie ma takiej ?? szkoda

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...