Skocz do zawartości
ropersik

Co lepiej kupić za 516 zl????

Rekomendowane odpowiedzi

Chce jutro kupic radeona 9000pro (HISA)chociaz za ta sama cene jest 8500 LE -nie znam sie na radkach 8500-co znaczy w nich LE????.Pozatym czy ta karta bedzie wspolpracowac z tunerem tv arta na bt 848 (chyba)-poradzcie w ostatecznosci ti 200 pallita za 500 zl -i prosze bez wojen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to LE są niżej taktowane. IMHO najlepiej wziąć 8500LE.

 

Sorry za OT ale czy wam też się forum ślimaczy??

Ale 8500 le bedzie wydajniejszy od 9000 pro????slyszalem ze 8500 byly dobre ale z poczatkowej serii 9000 jest hisa nie wiem jak ten 8500 le na co w nim zwrocic uwage na szybkosc pamieci?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy mówiono o 199$ za 9500 i 299$ za 9500Pro, był taki artykuł w wyborczej, ale to było dawno temu.

 

Zważywszy, że 9500 ma konkurować z GF4Ti4200, pewnie będzie kosztował w tej okolicy, a wersja Pro, tyle co GF4Ti4400, ale takie ceny zapewne osiągną dopiero po tym jak się ustabilizują na rynku.

 

Na początku zapewne będą znacznie droższe: 900-1100 za 9500 i 1300-1500 za 9500 Pro (takie są MOJE porgnozy), jeżeli ceny faktycznie bedą konkurencyjne: 700-800 za 9500 i 900-1000 za 9500 Pro, to możnaby się pokusić o ich zakup, ale wątpię, żeby zeszły do takich w pierwszych miesiącach sprzedaży... przynajmniej dopóki nie wyjdzie NV30....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie powstrzymam od inwektywow, ale jak mozna twierdzic ze gf 3 ti 200 albo radek 9000 pro jest szybszy od radka 8500LE?

Zenada, tym niemniej, kupuj koniecznie tego radka 8500LE, nic innnego nie wchodzi w rachube. Tylko nie kupuj Saphira, bo jest jak sama nazwa wskazuje syfny. Z tych najtanszych to zdaje sie z najlepiej bedzie HIS albo Powercolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy , znaczy sie ten 8500LE niczym sie nie ruzni od pelnego 8500 oprucz taktowania , ??? jak tak to podajcie namiary gdzie kupić takiego made by ATI bo ja go wciongam. Czy jak go podkrence to juz bedzie normalny radek 8500 ?. no i oczywiscie cena, jaka jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFAIR, LE = Low Efficiency. Czyli, jak tu juz kilka osob powiedzialo, o zanizonych taktowaniach i troche gorszej wydajnosci :)

kupilem jednak 9000 pro za 510 zl karta zajebista 5103 ptk w 3dmarku, wiatrak rzeczywiscie troche glosny,tylko mala kupa bo zapuscilem gta3 obraz ostry tylko ze go spowalnia-czego to moze byc wina na gf2 tego nie bylo -sterów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zapuscilem gta3 obraz ostry tylko ze go spowalnia-czego to moze byc wina na gf2 tego nie bylo -sterów

A masz mgłę?? Wiesz, tą ograniczającą widoczność. Ja nie mam i na moim sprzęcie pyka :( Podobno nowe sterki to poprawiają, ale ja jakoś tego nie zauważyłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...