Skocz do zawartości
soska66

Wysyłanie Poczty Z Poziomu Strony

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym żeby maile do admina można było wysyłać z poziomu strony (bez udzialu klientow pocztowych). Czyli (w przypadku PHP) przy zastosowaniu funkcji mail().

Sam kod nie jest skomplikowany (a moze mi sie tylko tak wydaje;) ) ale nie moge poradzic sobie ze skonfigurowaniem. Jak rozwiazac sam problem wysylania (komunikacja z SMTP).

 

Czy czasem nie powinienem utworzyc sobie osobnego konta pocztowego, z ktorym laczyla by sie witryna i za jego pomoca wysylala wiadomosc na inne konto? Czyli kazda wiadomosc bylaby jednym slowem wysylana poprzez jedno i to samo konto. A jesli tak , to jak w funkcję mail albo plik php.ini wplatac login i haslo do konta poczty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem to juz wczesniej. bawie sie i bawie ale nie moge wyslac tej wiadomosci. mam protocol error. co powinienem uwzglednic w konfiguracji.

 

W php.ini wpisuje np:

 

SMTP = poczta.o2.pl

smtp_port = 25

 

co wpisac dalej - w sendmail_from i sendmail_path

 

zdaje sobie sprawe, ze calosc jest zapewne prosta do zrobienia ale jakos nie moge sobie z tym poradzic a opisy na stronie, do ktorej linka podales, nie rozjasniaja mi tej kwestii. prosze o pomoc z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...