Skocz do zawartości
ropersik

Kupilem dzisz Radka 9000 pro i mam pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie w mieście ceny hisa 9000 oscylują od 370 - 400 zł (w normalnych sklepach komputerowych, bez rabatów)

Ale to są ceny za Radka 9000, a ropersik kupił Radka 9000Pro (przynajmniej tak napisał w temacie topic'a), więc te 510zł to normalna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście ceny hisa 9000 oscylują od 370 - 400 zł (w normalnych sklepach komputerowych, bez rabatów)

Ale to są ceny za Radka 9000, a ropersik kupił Radka 9000Pro (przynajmniej tak napisał w temacie topic'a), więc te 510zł to normalna cena.

potwierdzam-chyba mowia o cenach 9000 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich sterow do tego uzywac bo po zapuszczeniu gta3 strasznie zaczyna zwalniac czy moze potrzebne sa patche-co sadzicie o omegach-pozatym wszystko zajebiscie obraz ostry, w 3dmarku 5103.bawie sie dalej narka :)

5100 w 3dmarku, cosik malutko , przynajmniej z 6000 powinienes miec, zainstaluj stery 9050, sa najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich sterow do tego uzywac bo po zapuszczeniu gta3 strasznie zaczyna zwalniac czy moze potrzebne sa patche-co sadzicie o omegach-pozatym wszystko zajebiscie obraz ostry, w 3dmarku 5103.bawie sie dalej narka :)

5100 w 3dmarku, cosik malutko , przynajmniej z 6000 powinienes miec, zainstaluj stery 9050, sa najlepsze
Jakie stery? Skad zassac? Potrzebuje najszybszych z mozliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jest to wersja 7.74 , powinny byc na www.extremepc.p , lub na www.ati.com  . Inne wersje powodowaly u mnie duzy spadek wydajnsoci , z 6000 na 5500, roznica byla zauwazalna golym okiem.

po pierwsze masz magistrale 133 ja mam 110 po drugie primo masz krecona ta karte takze ni ma sie czemu dziwic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jest to wersja 7.74 , powinny byc na www.extremepc.p , lub na www.ati.com  . Inne wersje powodowaly u mnie duzy spadek wydajnsoci , z 6000 na 5500, roznica byla zauwazalna golym okiem.

tak wogole to mam pytanko czy podkrecajac karte stosowales jakies dodatkowe radiatory na pamieci lub wiatrak od gory na rdzen?????Bo ja tylko sciaglem narazie orginalny i nalozylem silikon tak jak potrzeba bo bylo tylko mazniete.Pamieci mam hyniksa 3,6 Ns tak chyba jest u wiekszosci??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jest to wersja 7.74 , powinny byc na www.extremepc.p , lub na www.ati.com  . Inne wersje powodowaly u mnie duzy spadek wydajnsoci , z 6000 na 5500, roznica byla zauwazalna golym okiem.

tak wogole to mam pytanko czy podkrecajac karte stosowales jakies dodatkowe radiatory na pamieci lub wiatrak od gory na rdzen?????Bo ja tylko sciaglem narazie orginalny i nalozylem silikon tak jak potrzeba bo bylo tylko mazniete.Pamieci mam hyniksa 3,6 Ns tak chyba jest u wiekszosci??????
Ja mam CrystalOrba na chipie, a na pamieci chce zapodac radiatorki. Na razie jest 300/600 Mhz, czasami 300/580 MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich sterow do tego uzywac bo po zapuszczeniu gta3 strasznie zaczyna zwalniac czy moze potrzebne sa patche-co sadzicie o omegach-pozatym wszystko zajebiscie obraz ostry, w 3dmarku 5103.bawie sie dalej narka :)

5100 w 3dmarku, cosik malutko , przynajmniej z 6000 powinienes miec, zainstaluj stery 9050, sa najlepsze

5100 strasznie mało luknijcie sobie na mój wynik na r 9000 bez pro i podobnym procu jest o 1000 lepiej cos mam kiepskiego tego hisa nei lepiej było kupic shappphire??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakich sterow do tego uzywac bo po zapuszczeniu gta3 strasznie zaczyna zwalniac czy moze potrzebne sa patche-co sadzicie o omegach-pozatym wszystko zajebiscie obraz ostry, w 3dmarku 5103.bawie sie dalej narka :)

5100 w 3dmarku, cosik malutko , przynajmniej z 6000 powinienes miec, zainstaluj stery 9050, sa najlepsze

5100 strasznie mało luknijcie sobie na mój wynik na r 9000 bez pro i podobnym procu jest o 1000 lepiej cos mam kiepskiego tego hisa nei lepiej było kupic shappphire??

a ktore masz stery??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ma 9050 + najnowszy panel sterowania ati ..i jak ci sie podobaja wyniki ...??

a skad mozna pociagnac te stery????????
te stery 9050 to sa inaczej 7.74 , to jest to samo!!!!. Bylem z ta karta u kumpla, ktory ma d1200, i tez ma taka sama pl.gl jak ja i do tego 512Sdramu 133mhz, i na nie podkreconej karcie, mielsimy 6200, procek tez nie byl krecony. A ty masz w dodatku DDR....tez mam pamieci hynixa 3,6ns, nie mam na nich zadnych radiatorw,(bo karta na gwarancji i poznije mogli by nie przyjac jakby cos poszlo) rowniez rdzen ma tylko standartowy cooler (taki czerwony:-)

SzPAK ty masz radka 9000 bez pro ?? Podkrecales go czy na deufalcie masz atkie wyniki (prawie tyle co ja na pro...) Pewnei DDr ci daja takiego kopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak jak pisze mam radka bez pro i jest nei podkrecany ..wszystkie nawet najmniejsze pruby podkrecenia kaczoł sie zwisem wiec mija sie to z celem..ja mam 6000 marków na durniu 1150 a mój brat ma identyko karte i p4 2,4gh i ma tylko 7000 hehe ciekawe moze 7000 to kres tej arty ale watpie z 8000 by na amd athlonku 2200wycisnoł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym ten his ma ramdac 350MHz, a nie 400 jak powinien mieć powered by ati

Zastanow sie o czym ty piszesz. DAC jest zintegrowany z chipsetem graficznym. Posiadani nizszego konwertera jest niemozliwe bo to by oznaczalo ze ATI produkowalo by 2 rozne chipsety co jest niewykonalne a nade wszystko nieekonomiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak jak pisze mam radka bez pro i jest nei podkrecany ..wszystkie nawet najmniejsze pruby podkrecenia kaczoł sie zwisem wiec mija sie to z celem..ja mam 6000 marków na durniu 1150 a mój brat ma identyko karte i p4 2,4gh i ma tylko 7000 hehe ciekawe moze 7000 to kres tej arty ale watpie z 8000 by na amd athlonku 2200wycisnoł

No wlasnie , dopiero przy moicnych procach widac roznice miedzy zwyklym radkiem a pro.Na p4 2,5ghz koles mial na tej karcie 7700 a na xp 1900 bylo 7300, ale to jeszcze na starych sterach. A z kolei na d900 nie podkreconym bylo 5300, wszystkie plyty mialy DDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...