Skocz do zawartości
vitucky

Czy Warto Kupić Gf 6600 Galaxy 128mb

Rekomendowane odpowiedzi

Cena obecnie to niespełna 500zł.Jak wygladaja osiagi tej karty w 3dmark03 w ustawieniach standardowych i po kreceniu(jak sie kreci?).Czy moze lepiej kupic kilkadziesiat zlotych drozsza PixelViev z tym samym taktowaniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze zamiast odpowiedzi to widze tylko pytania :mur: .Tak bede mial PCX bo skladam sobie nowego kompa :-|

1249679[/snapback]

Dziwisz sie ze sa pytania a przeciez nie podales wielu faktow. Nie napisales czy to jest agp czy pcx. Wg mnie sie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz sie ze sa pytania a przeciez nie podales wielu faktow. Nie napisales czy to jest agp czy pcx. Wg mnie sie oplaca.

1249701[/snapback]

Napisalem to do tej rzeszy osob, ktore z takowymi kartami mieli do czynienia a wersje tych kart sa tylko na PCX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem to do tej rzeszy osob, ktore z takowymi kartami mieli do czynienia a wersje tych kart sa tylko na PCX

1249718[/snapback]

No to co? Za granica galaxy agp moga juz byc. A jesli piszesz tylko do posiadaczy takich kart - to tego tez nie napisales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co? Za granica galaxy agp moga juz byc. A jesli piszesz tylko do posiadaczy takich kart - to tego tez nie napisales.

1249744[/snapback]

Chodzi mi przede wszystkim o osiagi tej karty i podatnosc karty na overclocking a nie o to czy jest na PCX czy AGP, wersja AGP jesli takowa by istniala tez by mnie interesowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...