Jump to content
Nick126

Problem! Komp Sie Nie Chce Właczac.

Recommended Posts

Komputer się nie chce wlączyc!

Właczam go i wszystko jest normalnie, ale obraz sie nie pokzauje, komputer działa wszystko chodzi oprócz obrazu(monitor pokazuje ze nie ma sygnału z PC) klawiatura też nie działa.

Co mam zrobić? Myśle że dysk twardy wysiadł, albo jest coś nie tak z grafa- nie wiem. CO MAM ZROBIĆ !!!???

Edited by Nick126

Nikt tu nie jest jasnowidzem i jakos nie jestem w stanie domyslic sie jaki masz wogle sprzet.

Napisz cos wiecej o tym problemie. Czy komputer wydaje jakies dzwieki z glosniczka?

Na poczatek proponuje sprawdzic kabel od monitora oraz rozkrecic kompa wyjac wszystko przedmuchac z kurzu i wlozyc z powrotem.

Sproboj tez wyczyscic BIOS w komputerze zworka lub wyjmujac baterie na kilkdziesiat sekund.

Mój sprzet: Celeron 1,7 256RAM, GF 3 Ti200, mobo nie pamietam gdzies juz tu pisalem, jakis Inetl D854[tak mi sie wydaje i reszta to nie pamietam].

Głosniczka nie mam w pudle, bo to jest raczej w starych kompach a moj ma 2 latka. Zadnych sygnałów nie wydaje, tylko buczy tak jak zawsze [te wszystkie wentytle].

A moze wystarczy zresetowac BIOS ???

Edited by Nick126

masz do dyspozycji TYTUŁ TEMATU - masz też PODTYTUŁ ... tak ciężko sklecić zdanie po PL coby userzy wiedzieli co jest w środku ???

5. Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.

zmienić to możesz używając "edycji" pierwszego posta ...

jak już sie zapoznasz z "edycją" to zapamiętaj do czego służy i nie pisz kilku postów pod rząd - wszystko opisane w regulaminie którego najwyraźniej nie przeczytałeś ...

jak już sie zapoznasz z "edycją" to zapamiętaj do czego służy i nie pisz kilku postów pod rząd - wszystko opisane w regulaminie którego najwyraźniej nie przeczytałeś ...

1251152[/snapback]

"edycja" wiem do czego służy, tylko że widziałem jak inni uzytkownicy piszą posta pod postem więc też tak zrobiłem.