Skocz do zawartości
darch

kupiłem mojego pierwszego kompa

Rekomendowane odpowiedzi

oto moje nowe "cudo"?" w poniedziałek odbieram ,cena ( 5k) :cry: ,już nie mogę się doczekać,pierwszy komp w życiu ,sam na niego zarobiłem

i odczuwam nieodpartą chęć pochwalenia sie: :oops:

:D :D :D :D :D :D :D

Msi 845e max - mobo

P4 1.8 northwood

256 ddr 333mgz samsung

Msi gf4 ti4200 64mg

60gigs Seagate barracudaIV

cd-rw Lg 40ka

lantech 100/10 mbit/s

19' Iiyama vision master pro 452

głośniki Target(firmy encore) stereo -120 zyli sam jestem ciekaw

dokupuje od razu pad thrustmaster dual analog do nba live 2003

ma ktoś może ?

joya logitecha 3d 120zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka - liteon albo teac - byle nie lg i samsung - cholera chyba ste to w podpis włoże :), i nie polecam qpna głośników do kompa - lepiej go podłączyć pod wieże - efekt dużo lepszy. co do dysku to też bym sie kłócił czy nie lepiej wdc z 8mb cache - u, reszta jezuuu czemu nie mam tyle kasy :) - monitorka to ja normlanie zazdroszcze...

 

Gratuluje zestawu... zmieniłbym w nim tylko ram... reszta jest super... miałem kiedys RW od LG i bylem zadowolony... nieno... sprzęt cud... sam bym taki chciał

eee ja bym tam 1800+ nie zamienił na P4 1,8 - no chyba że chcesz go wykręcić na maxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka - liteon albo teac - byle nie lg i samsung - cholera chyba ste to w podpis włoże :), i nie polecam qpna głośników do kompa - lepiej go podłączyć pod wieże - efekt dużo lepszy. co do dysku to też bym sie kłócił czy nie lepiej wdc z 8mb cache - u, reszta jezuuu czemu nie mam tyle kasy :) - monitorka to ja normlanie zazdroszcze...

Widzisz ja z LG byłem bardziej zadowolony niz z tego co mam teraz czyli TEAC'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zestawu... zmieniłbym w nim tylko ram... reszta jest super... miałem kiedys RW od LG i bylem zadowolony... nieno... sprzęt cud... sam bym taki chciał ;)

ja mam lg i lite ona :)

 

lg mi zardzewiala, cociaz nie miala kontaku z wilgocia raczej :)

 

a tak btw, to lg nadal montuje plastikowe zwierciadla!!!!!!!!1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka - liteon albo teac - byle nie lg i samsung - cholera chyba ste to w podpis włoże :), i nie polecam qpna głośników do kompa - lepiej go podłączyć pod wieże - efekt dużo lepszy. co do dysku to też bym sie kłócił czy nie lepiej wdc z 8mb cache - u, reszta jezuuu czemu nie mam tyle kasy :) - monitorka to ja normlanie zazdroszcze...

Widzisz ja z LG byłem bardziej zadowolony niz z tego co mam teraz czyli TEAC'a

miales farta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka - liteon albo teac - byle nie lg i samsung - cholera chyba ste to w podpis włoże :), i nie polecam qpna głośników do kompa - lepiej go podłączyć pod wieże - efekt dużo lepszy. co do dysku to też bym sie kłócił czy nie lepiej wdc z 8mb cache - u, reszta jezuuu czemu nie mam tyle kasy :) - monitorka to ja normlanie zazdroszcze...

Widzisz ja z LG byłem bardziej zadowolony niz z tego co mam teraz czyli TEAC'a

miales farta ;)

no w sumie miał i farta i pecha - fart - bo qpił działającego lg (już sie dzisiaj na temat swojego cdka wypowiadałem) - i pecha, bo kupić nie do końca działającego teaca to jest jednak sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka - liteon albo teac - byle nie lg i samsung - cholera chyba ste to w podpis włoże :), i nie polecam qpna głośników do kompa - lepiej go podłączyć pod wieże - efekt dużo lepszy. co do dysku to też bym sie kłócił czy nie lepiej wdc z 8mb cache - u, reszta jezuuu czemu nie mam tyle kasy :) - monitorka to ja normlanie zazdroszcze...

Widzisz ja z LG byłem bardziej zadowolony niz z tego co mam teraz czyli TEAC'a

miales farta ;)

no w sumie miał i farta i pecha - fart - bo qpił działającego lg (już sie dzisiaj na temat swojego cdka wypowiadałem) - i pecha, bo kupić nie do końca działającego teaca to jest jednak sztuka.

to jest fakt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka - liteon albo teac - byle nie lg i samsung - cholera chyba ste to w podpis włoże :), i nie polecam qpna głośników do kompa - lepiej go podłączyć pod wieże - efekt dużo lepszy. co do dysku to też bym sie kłócił czy nie lepiej wdc z 8mb cache - u, reszta jezuuu czemu nie mam tyle kasy :) - monitorka to ja normlanie zazdroszcze...

 

Gratuluje zestawu... zmieniłbym w nim tylko ram... reszta jest super... miałem kiedys RW od LG i bylem zadowolony... nieno... sprzęt cud... sam bym taki chciał

eee ja bym tam 1800+ nie zamienił na P4 1,8 - no chyba że chcesz go wykręcić na maxa :)

ja rowniez!!! no ale skoro juz kupil w koncu to jego pierwszy komp BTW wymienilbym CDRW reszta moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrywarka - liteon albo teac - byle nie lg i samsung - cholera chyba ste to w podpis włoże :), i nie polecam qpna głośników do kompa - lepiej go podłączyć pod wieże - efekt dużo lepszy. co do dysku to też bym sie kłócił czy nie lepiej wdc z 8mb cache - u, reszta jezuuu czemu nie mam tyle kasy :) - monitorka to ja normlanie zazdroszcze...

Widzisz ja z LG byłem bardziej zadowolony niz z tego co mam teraz czyli TEAC'a

miales farta ;)

no w sumie miał i farta i pecha - fart - bo qpił działającego lg (już sie dzisiaj na temat swojego cdka wypowiadałem) - i pecha, bo kupić nie do końca działającego teaca to jest jednak sztuka.

hEHE tak to w zyciu bywa ;) następnym razem wezme Szajsunga ;) pewnie tez trafie na zajebisty model ;)

to jest fakt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto moje nowe "cudo"?" w poniedziałek odbieram ,cena ( 5k)  :cry: ,już nie mogę się doczekać,pierwszy komp w życiu ,sam na niego zarobiłem

i odczuwam nieodpartą chęć pochwalenia sie: :oops: 

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

Msi 845e max - mobo

P4 1.8 northwood

256 ddr 333mgz samsung

Msi gf4 ti4200 64mg

60gigs Seagate barracudaIV

cd-rw Lg 40ka

lantech 100/10 mbit/s

19' Iiyama vision master pro 452

głośniki Target(firmy encore) stereo -120 zyli sam jestem ciekaw

dokupuje od razu pad thrustmaster dual analog do nba live 2003

ma ktoś może ?

joya logitecha 3d 120zeta

Rety, nie zdawałem sobie sprawy, że kompy są tak drogie 8O

No tak, ale ostatnio całego kompa na raz kupiłem 7 lat temu.

 

Jeśli chodzi o Ramy, to 256MB w zasadzie wystarcza, nagrywarka powinna być inna, ale może być.

 

Najlepszy z tego jest monitorek, przy którym moja 15" mizernie wygląda -ale będziesz miał jazdę w grach.

 

Tylko te głośniki... jeśli nie chcesz do wieży podłączać, to chociaż kup zestaw z Subwooferem (opłaca się).

 

A co do procka, to za 100zł więcej miałbyś P4 2000MHz, ale chyba ten 1.8GHz lepiej sie podkręca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramu malo i intel mnie gryzie (jestem wquzony na mojego p2 w poniedzialek wystawiam na balokon jak nie wpojdzie @500 stabilnie toszlak mnie trafi i go wyzuce przez ten balokon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszego kompa -to zestaw niczego sobie - gratuluję :)

Poza tym jeśli ktoś nie planuje zakładać fabryczki płytek w domu, to lg spokojnie wystarczy 8) Wiem ,bo miałem lg cdrw8x a teraz lg cdrw32x.

A tak w ogóle to znam człowieka, który wypala płyty "zawodowo"

na lg cdrw12x od 2 lat i jeszcze mu normalnie działa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej to ja darch hehe

dzięki za opinie

co do głośników niestety to było jedyne wyjście gdyż nie mam wieży

i mieszkam w akademiku a te głośniki to są spoko duże ciężkie jak na tą kasę więcej nie mogłem dać

monitorek kosztował mnie 1560 zł -co dziwne gdy tydzień wcześniej poprosiłem gościa o cenę to zadzwonił i powiedział 1690 zł a

tydzień póżniej 1560 hmmm.

ramu z czasem dozbieram na bank

poradżcie jaki wentylator do podkręcenia p4 1,8??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co wam chodzi z tą nagrywarką ,powiedzcie co z nią nie tak

ja "mam"w pokoju w akademiku dwie lg 8kę i 16kę i działają dwa lata bez zarzutu a wypaliły płyt- mamy stałe łącze 100 mbit/s na akademik za darmo -domyślcie się,faktycznie jest taka zła??

czy widać różnicę 256 -512 ramu za ponad 300zł ? i przy czym jeśli tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na moim przykladzie ... Win XP dostaje niesamowitego 'kopa' przy 512, ZADNEGO czekania przy starcie jakiejs aplikacji, jesli chodzi o gry to juz dawno niedoswiadczylem doczytywania danych podczas giercowania...

Mam SDramki i bede sie przesiadac niedlugo na DDRki, koszta 512 DDR sa wysokie ale niewyobrazam sobie zebym mial obnizyc sobie komfort pracy :) bede zbieral pieniazki do oporu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto moje nowe "cudo"?" w poniedziałek odbieram ,cena ( 5k)  :cry: ,już nie mogę się doczekać,pierwszy komp w życiu ,sam na niego zarobiłem

i odczuwam nieodpartą chęć pochwalenia sie: :oops: 

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D 

Msi 845e max - mobo

P4 1.8 northwood

256 ddr 333mgz samsung

Msi gf4 ti4200 64mg

60gigs Seagate barracudaIV

cd-rw Lg 40ka

lantech 100/10 mbit/s

19' Iiyama vision master pro 452

głośniki Target(firmy encore) stereo -120 zyli sam jestem ciekaw

dokupuje od razu pad thrustmaster dual analog do nba live 2003

ma ktoś może ?

joya logitecha 3d 120zeta

Przypomina mi sie jak ja sie cieszylem kupujac nowy sprzet (calkiem podobny do twojego). Teraz pozostaje tylko podkrecac ile sie da.

Proc na 2.7 GHz, ram na 400, grafa na 4600 ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...