Skocz do zawartości
ozzy_SC

Zasilacze Chiefteca

Rekomendowane odpowiedzi

Chiefteca 360W (HPC-360-302DF) absolutnie nie polecam.Mojego naprawiali tydzień i jest znowu to samo.Ostatnio Chieftec się spierniczył mocno.Nawet w serwisie na niego narzekają że tyle wraca do naprawy.

1253680[/snapback]

Może trafił ci się jakiś wadliwy... A tak poza tym to dobry zasilacz tylko potrafi nieźle budę nagrzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiefteca 360W (HPC-360-302DF) absolutnie nie polecam.Mojego naprawiali tydzień i jest znowu to samo.Ostatnio Chieftec się spierniczył mocno.Nawet w serwisie na niego narzekają że tyle wraca do naprawy.

1253680[/snapback]

Widzę ze nie tylko ja mam problem z tym zasilaczem.Wczoraj jak podlączyłem MSI-NX 6800 po pół godzinie jak je...ło to pomyślałem że już po kompie.Zasiłka do serwisu a komp o dziwo działa.No i teraz nie wiem co było przyczyną zjarania zasilacza.Karta podłączona dzisiaj do zwyklego codegena -działa(było podejrzenie że to karta jest uszkodzona).Czekam na odpowiedź z serwisu.A co było u Ciebie?Napisałeś że go naprawili ?Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze napisze cos o Chieftecu GPS-350BB-101L. Posiadam go od kilku miesiecy i musze przyznac ze cichutki jest. Napiecia w normie, z jednym wyjatkiem, a tu sie Chieftec nie popisal. Przy mocniejszym podkreceniu mojego sprzetu zaczelo siadac napiecie na linii 12V, no i sprzecicho zaczelo sie restartowac. Z moich obliczen wynikalo ze jeszcze powinienem miec drobny zapas mocy wiec napisalem do Czifteka w tej sprawie. Odpisali ze na linii 12V max. obciazenie to 15A a nie 18A jak jest na tabliczce!!! W zwiazku z pojawieniem sie nowej wersji zasilacza 360-202DF sadze ze on bylby lepszym zakupem (na moje ucho jest podobnie cichy jak 3500BB-101L, a ma jak mniemam prawdziwe 17A na 12V). To tyle w temacie.

 

Z powazaniem JA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...