Skocz do zawartości
edii

6800 W 3d Mark 2005 1185 Pkt?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam GeForce 6800 A400 TDH 128 DDR, ATHLONA XP 2500+@3200+, 2X256 DDR W DUAL CHANEL TWINMOS, ASUS A7N8X, CHIEFTEC 360,

Wlasnie kupilem se tego GeForca i sciagnelem 3dmarka 2005 w ORT: ORT: ORT: kturym sie nie rejestrowalem wiec nie zmienialem zadnych ustawien wiec sa chyba domyslne 1024-768 itd. wychodzi mi 1185 pkt. nie wiem czy to nie za malo poza tym NFSU2 skacze jak wezme wszystko na maxa w 1280-1024. Czy mam za malo ramu czy moze cos innego ze mam takie slabe osiagi karte kupilem w Stanach odpalam ja na driverach 66.93 ?? O co chodz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz troche malo ramu jak na ta karte, ale faktycznie ok. 1200pkt na tej grafie w smarku05 to cos przy-malo, sprawdz czy masz wlaczone AA i Anzio w sterach

1250172[/snapback]

tam jest napisane ze pod kontrola aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dxdiag - teksturowanie AGP jest?

 

a moze masz GF 5800?

1250186[/snapback]

nie wiem gdzie to sprawdzic o czym mowisz ale na bank jest to karta 6800 A400 TDH Leadtek 128 DDR 325/700 MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

start -> uruchom -> wpisz dxdiag -> nacisnij przycisk z napisem Enter -> zakladka -> Ekran i tam to masz......

1250200[/snapback]

mam tam Funkcje DirectX

Przyspieszanie DirectDraw - Wlaczone

Przyspiesznie Direct3D - Wlaczone

Przysp. teksturowania AGP - wlaczone

 

chyba o to chodzi

co moze w biosie plyty glownej mam cos nie ustawine??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swoim Radku 9500 Pro mam ~~1900 pkt. :o OMG, Twój taki potworem i tak słabo? :/

1250259[/snapback]

Najprosciej to zreinstalowac system i juz..

 

Jaka miales poprzednia karta graficzna??? Moze ATI???:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprosciej to zreinstalowac system i juz..

 

Jaka miales poprzednia karta graficzna??? Moze ATI???:]

1250355[/snapback]

to znaczy wlanac formata i od nowa windowsa zainstalowac fabrycznie w sklepie mialem 5900xt leadtek potem ja sprzedalem i przez jakis czas mialem gainward 440 mx 64ddr i wyjolem ja i wsadzilem 6800 zainstalowalem drivery 66.93 directx mialem juz 9.0c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnego formata nie trzeba, kto wam takich bajek naopowiadal? Moj system ostatnio mial R9800, riva TNT2 i teraz GF6800 i wystarczyl sam Driver Cleaner i smiga znakomicie. Co do problemu sprobuj DNA 71.24 http://www.dna-drivers.nl ale watpie czy to sterowniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnego formata nie trzeba, kto wam takich bajek naopowiadal? Moj system ostatnio mial R9800, riva TNT2 i teraz GF6800 i wystarczyl sam Driver Cleaner i smiga znakomicie. Co do problemu sprobuj DNA 71.24 1250371[/snapback]

probowalem 71.50 podobno te wyposcil leadtek wiec pasuja do mojej karty i bylo wtedy 1543 pkt. na deflaut tzn. nic nie zmnienialem w 3d marku bo nie jestem zarjestrowany czy to dobry wynik bo sie w sumie nie orientuje czasem pokazuje 0 fps i to nie rzadko ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tragiczny wynik, na 955o mam 1500 punktow :blink: i nigdy fps nie spada do zera walcz z karta, drive cleaner i od nowa stery, mzoe pomoze, moze jednak to przewalka na karcie? moze zrob jej foto i zapodaj, jak masz taka mozliwosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tragiczny wynik, na 955o mam 1500 punktow  :blink: i nigdy fps nie spada do zera walcz z karta, drive cleaner i od nowa stery, mzoe pomoze, moze jednak to przewalka na karcie? moze zrob jej foto i zapodaj, jak masz taka mozliwosc

1250399[/snapback]

jak obsluzyc tego drive cleaner-a??? mam go i nie wiem co tu zrobic??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde to jakas prowokacja? ;) Jest mnostwo mozliwosci, ciezko cos powiedziec :D Nie wiadomo jak bardzo znasz sie na kompach i jakich rad udzielac :)

1250419[/snapback]

nie no zaznaczylem nvidie iwziolem start wszystkie drivery usunal zainstalowalem jeszcze raz 66.93 i jest to samo:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy synchronizacja pionowa jest właczona? daj wszystko w sterach na wydajnosc :mur:

1250526[/snapback]

moze mam z tym cos zle w 3dmark2005 w detail napisane mam

 

AGP

Revision 3.0

Rate 4x, 8x (4x enabled)

 

nie powinno byc 8x enabled?? jak tak to jak to zmienic w biosie mam 8x agp enabled

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GeForce 6800 A400 TDH 128 DDR, ATHLONA XP 2500+@3200+, 2X256 DDR W DUAL CHANEL TWINMOS, ASUS A7N8X, CHIEFTEC 360,

Wlasnie kupilem se tego GeForca i sciagnelem 3dmarka 2005 w ORT: ORT: ORT: kturym sie nie rejestrowalem wiec nie zmienialem zadnych ustawien wiec sa chyba domyslne 1024-768 itd. wychodzi mi 1185 pkt. nie wiem czy to nie za malo poza tym NFSU2 skacze jak wezme wszystko na maxa w 1280-1024. Czy mam za malo ramu czy moze cos innego ze mam takie slabe osiagi karte kupilem w Stanach odpalam ja na driverach 66.93 ?? O co chodz??

1250167[/snapback]

juz zrobilem mialem wlaczone agp 4x trzeabylo drivery od plyty glownej zainsalowac teraz w 3d marku 2005 wyswietla 3296 pkt. na driverach 66.81 czy to juz jest ok????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, no coz, 3eba mu wybaczyc, zdarza sie :D dobrze ze podpiol monitor we wlasciwe miejsce, bo jak by nie w to co trzeba to by plakal, ze karta calkowicie zjarana :D sorki za uszczypliwosc, peace i ciesz sie nowa karta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zrobilem mialem wlaczone agp 4x trzeabylo drivery od plyty glownej zainsalowac teraz w 3d marku 2005 wyswietla 3296 pkt. na driverach 66.81 czy to juz jest ok????????

1250777[/snapback]

No teraz odblokować potoki , vertexa , podkręcić i juz OK:)

A co do Sterów to olej te smarkowe seri71 i używaj Leadteka obecne naj 67.03

Pozdrówka.

Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz odblokować potoki , vertexa , podkręcić i juz OK:)

A co do Sterów to olej te smarkowe seri71 i używaj Leadteka obecne naj 67.03

Pozdrówka.

1251585[/snapback]

uzywam wlasnie 71.24 ale moze faktycznie sie przezuce na 67.03 ale te 71.24 to tez sa leadteka probowalem odblokowac riva tunerem rc 2.0 rc 15.3 i niestety i vertex i potoki sa uszkodzone :( ale mam jeszcze pytanie które mnie dreczy zrowno winfox 2.0 jak i stery nvidi pokazuje temp 39 c/ 57c stopni w spoczynku to chyba za duzo co?? chcialem ja podkrecic na 360/800 ale nie wiem jakie temperatury sa ryzykowne i czy te dwa programy podaja wlasciwie ?? i czy artefakty moga byc wina sterow czy riva tunera czy po prostu obojetnie na jakich sterach i jakim riva tunerem jak da sie odblokowac ione sa to beda juz na kazdych i po prosu sa uszkodzone?? hehe sorki ze tak duzo pytan i troche zakrecilem ale nie znam sie za bardzo :) z gory dzieki za odpowiedz. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie powtarzalnosc temp na Winfascie :) Ja tez mam 57/39 w idle. Po podkreceniu na 400/900 i 2H grania w Riddicka max zanotowana temperatura to 76/55 i co z tego :) Okolo 85 mozna sie troche obawiac, karta ma dodatkowy nawiew wiec sie raczej nie zgrzeje, poza tym na sterach 70.xx odczyty temperatur sa wyzsze nawet o 10 stopni niz na 6x.xx :) Karta teraz wedruje na gware z powodu problemow z tv-out. Bye :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...