Skocz do zawartości
Esprit

[mysz Radiowa]nowa Technologia, Czy Dobra?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co myślicie o nowej technologii myszy radiowych, które nie potrzebują baterii, ponieważ są zasilane poprzez podkładkę podłączoną do USB? Jakie macie spostrzeżenia co do takich myszy? Czy warto taką kupić skoro już tyle o złego o zwykłych myszach radiowych słyszałem. Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Esprit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi ci o myszke a4tech.. mam ją od wczoraj i jest bardzo dobra , zero problemów działa super ( nie potzrebuje baterii, lekka ) , co do jakosci tez jestem zadowolony... kupiłem ją od goscia z allegro ale poza allegro 55 zl nówka sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te myszki już ok. 2 miesięcy temu na Allegro, były wówczas po 65 zł. Moje ogólne zdanie dotyczące myszy radiowych - nigdy więcej tego nie kupię, dopuki ta technika nie będzie dopracowana. Korzrystałem z takiejh myszy przez jakiś czas i troche mnie to kosztowało nerwów - np. bateria pada, wtedy kiedy mysz mi jest bardzo potrzebna, albo zakłócenia i mysz lata po całym ekranie. Co prawda można podłączyć kabel gdy padnie bateria, ale nie jest to zalecane ze względu na obniżenie żywotności akumulatorków, a bardzo dobre myszy nie powodują dużych zakłóceń, lecz nie ma idealnych. Co do tej nowej technologii bez baterii to nie wiem czy jest dobra, bo jest to nowość ale pierwsze wrażenie robi bardzo dobre, ale z drugiej strony nie pozbędziesz się kabla z biurka, jako że podkładka nie jest radiowa. Ja jednak narazie zostaje przy myszce optycznej z kablem.

Edytowane przez mos84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem zakupic to "cudo" po ostatnich wrazeniach z myszka radiowa i jej zachlnannoscia na baterie, ale przyznam, ze teraz mam troche miszane uczucia. Nie mam nic do samej technologii, u mnie myszy radiowe dzialaly bez problemow i nic sie nie zaklocalo. Co z tego, ze jest to myszka radiowa, skoro i tak nie moge sie cieszych swoboda, bo zeby dzialala musze sie poruszac po podkladne podlaczonej zapewnie krotkim kabelkiem do komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...