Skocz do zawartości
C!@zzz

Pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

1. wyświetla mi się coś takiego w everst home edition "Ostrzeżenie Dokładność danych DMI nie jest pewna" co to te DMI i dlaczego jest źle i co to powoduje

2. pamieć nie może być read http://img219.exs.cx/my.php?loc=img219&image=blad4ow.jpg jak to naprawić bo wyłacza mi samo gry (sprawdzałem pamieć memtest'em i po 300% wyłączyłem (bez errorów)

3. Czasem podczas gry wyskakuje mi błąd o problemie akceletora graficznego gra się wyłacza i komputer wyskakuje okienko że akcelelelator został zresratowany i w ogólne dziwne rzeczy się dzieją z tym radeonem 9800Platinium ediiton. Czy powodem jest przeciążenie zasilacza ?? (w stesie V12@13)

4. Czy na mój sprzęt wystarczy Chieftec HPC-420-302 DF czy może już Chieftec HPC-360-302 DF

(sempron 2200@1500, 512DDR dual channel 128 bit 400mhz, radeon 9800platinium edition 128DDR, Asus A7V880)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest FORUM :mur: a nie czateria.. poczekaj trochę a napewno ktoś ci udzieli konkretnej odpowiedzi.... A na to pytanie że pamięć nie może być read to znajdziesz coś na forum, niedawno czytałem otym (najdalej wczoraj ;) ), więc zanim ktoś Ci odpowie to poćwicz trochę obsługę szukajki. Może coś akurat znajdziesz samemu... (a jaką satysfakcje będziesz miał z tego ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poluzowac troche timingi na pamieciach. Ewentualnie wyjac 1 kosc ramu i sprawdzic czy dalej bedzie wyskakiwal blad.

Mozesz tez proboac wyczyscic bios przed ta operacja i ustawic wszystko od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie wieże własnym oczą posluchałem cooliego i znalazłem podobny posty tyle że strikte o pamiec nie moze byc read w hl2 zmieniłem rodzielke i do tego zainstalowałem nowe stery omegi i .... zero błedow,restartów itp przez ... ponad godzine !!!!! :*:*:* dzieki all za wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...