Skocz do zawartości
mos84

Czy Mój Zasilacz To Wytrzyma ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie zamówiłem pytę DFI Infinity, oraz coolerek SI-97 + Y.S.Tech'a, na dniach kupuję Hynixy 2x512MB DDR400, procka mam Athlona 1800XP+ Palomino, dysk barracude VII 160gb ata, grafike gecude radeon 9550xt, nagrywarke cd i floppy. Do tego wszystkiego zasialacz NO-NAME 300W. W niedalekiej przyszłości planuję zakup Bartona 2500+ Mobile. Pytanie - czy przed zakupem tego procka kupić nowy markowy zasilacz, czy mogę to odłożyć na później i mieć pewność że nic sie nie zjara. A może zastanowić się nad jego kupnem jeszcze przed Hynixami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiłka do wymiany .... w granicach 200 zł można kupić coś rozsądnego np. Chieftec ...

 

Stabilne napięcia i rzeczywista moc na każde z napięć to podstawa ...

 

No chyba że ryzykujesz dalej i czekasz na dymek z obudowy .. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagnac sprzet na takiej zasilce to tak jak jezdzic 100km\h po oblodzonej drodze w letnich oponach . Niektorym sie uda i przejada a inni wypadna na pierwszym zakrecie , wiec jak chcesz to ryzykuj dalej takim sprzetem . Ja bez zastanowienia kupilbym chociazby 360 watowego chiefa za 150 zl .

PS: Ale mi sie porownanie udalo :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musi byc drogie wazne markowe nie puste w srodku i z zabezpieczeniami

ja mam seasonica 300W z podpisu mocniejszy od chiefteca 300W i zaplacilem 24zł a kupilem od kolesia ktory wrzucil go do kartonu razem z megabajtami 300W i codegenami :)

 

fsp 300GTP za 100zł moc porowonywalna do szefa 360W SF

zasilki godne uwagi

FSP (245 z podspiusu radzi sobie z moim sprzetem............ )

SEASONIC

CWT za 30zł poszedl na allegro kiedys 320W 7x molex 2kg pozadnego zasilacza ( od CWT sa anteci /modecomy lepsze )

DELTA electronic na allegro za 70zł dyszek chodzil model 350W od ktorego bebechy ma cheftec 350W

 

za niedrogo mozna POZĄDNĄ zasilke wyciiagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...