Skocz do zawartości
brathaneq

Pojemniki Na Wode Wielkosci Podwojnego Flopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

wiecie moze, czy jest jakis sklep wysylkowy, ktory prowadzi spredaz takich pojemnikow? widzialem na allegro takie coś, pojemnosc ~1L (wersja "ala CDrom"). cena 55 zl.

wiadomo, ze kanapkowe pudelka tańsze, ale ciut jednak wieksze.

znacie cos takiego, czy zostaje allegro ?

pozdor

brat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam ci poszukac na allegro.

Sam kupilem cos takiego:

 

Dołączona grafika

 

troche pracy i adaptowalem go do swoich zastoswan.

A wyszlo cos takiego:

 

Dołączona grafika

 

A koszty zdecydowanie nizsze.

Wiecej zdjec na stronce w stopce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę sobie jak zrobić aby ta śruba do dolewania wody nie haczyła o napędy jak ma się napęd przy napędzie. Zrobić niższy rezerwuar o grubość śruby ? Tylko to nie będzie się ładnie prezentować jak z przodu obudowy będzie szczelina. Jak rozumiem taki rezerwuar wysuwa się do przodu przy dolewaniu wody bez otwierania obudowy.

Tylko czy wtedy jest to poręczne jak nie ma żadnego uchwytu do złapania i wusunięcia zbiorniczka ?

 

Oświećcie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto jak zrobic z ta sruba? Bardzo prosto :D

Nie wiem jak [TiLt] to zrobil, ale ja mam tak, ze ten kwadracik z gwintem mam wklejony od srodka a otwor w "wierzchniej" pleksie jest wiekszej srednicy. Dzieki temu sruba chowa sie calkowicie "na rowno", szczegolnie jesli jest na imbus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakto jak zrobic z ta sruba? Bardzo prosto :D

Nie wiem jak [TiLt] to zrobil, ale ja mam tak, ze ten kwadracik z gwintem mam wklejony od srodka a otwor w "wierzchniej" pleksie jest wiekszej srednicy. Dzieki temu sruba chowa sie calkowicie "na rowno", szczegolnie jesli jest na imbus.

1265856[/snapback]

dokladnie tak samo zrobilem ale niestety troszke to wystaje ponad plexe.Gwint do wkrecenia korka jest z laczowki z gwintem 3/8 cala przecietej na pol.

Ta laczowka miala taki kolnierz na koncach wiec po przecieciu wycialem kwadracik w plexi w nim zrobilem otwor o takiej srednicy ze laczowak weszla ale oparla sie na tym kolnierzu, natomiast w pokrywce wywiercilem otwor o wiekszej srednicy tak ze ten kolnierz wszedl.

 

TiLt - ten bajer w rogu który zamontowałeś to co to takiego i do czego służy ?

a to jest rurka z plexi w ktora wlozony jest czujnik temperatury od aerogate2 i zalany klejem na goraco, tak ze koncowka czujnika ma na sobie cienka warstwe kleju (taki jakby kondomik :) ) i jest bezposrednio w wodzie.Chcialem jeszcze podswietlic ta rurke dioda, wtedy koncowka fajnie by sie swiecila, ale za duzo tych diod i nie chce z kompa choinki zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia.

Powiedzcie mi jeszcze z jakiej grubej pleksy robiliście pojemniki. Ja myślałem o plexie 6mm nie wiem czy nie za gruba ale nie chcem aby przypadkiem pojemnik pękł przy napychaniu ciaśniejszych węży na króćce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...