Skocz do zawartości
cpu_mastah

Gforce Fx 5200 128mb Msi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko do was. Mam do kupienia używaną kartę GeForceFX 5200 Microstar FX5200-VTD128 VIVO / DVI 128MB

w dobrym stanie za 190zł. Pisze do was dlatego że się nie znam na kartach graficznych i proszę o pomoc. Piszcie czy sie opłaca czy nie a jeśli nie to co lepszego mógłbym kupić w tym przedziale cenowym (oczywiście używanego :D)

 

z góry thx

 

pzdr B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do was. Mam do kupienia używaną kartę GeForceFX 5200 Microstar FX5200-VTD128 VIVO / DVI 128MB

w dobrym stanie za 190zł. Pisze do was dlatego że się nie znam na kartach graficznych i proszę o pomoc. Piszcie czy sie opłaca czy nie a jeśli nie to co lepszego mógłbym kupić w tym przedziale cenowym (oczywiście używanego :D)

 

z góry thx

 

pzdr  B)

1260756[/snapback]

Nie nie nie!!!!

Kup cokolwiek z ATi. W tym przedziale cenowym NVidia zrobiła bład i wypuściła największy syf z syfów. Nie bierz ani 520, ani 550.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie tylko pojawi ekipa obronców przechodzonych gf4200 :lol:

Swoją droga fajnej karty-ale KIEDYŚ

 

Ale może się juz wszyscy przesiedli na gf 6XXX i dadzą sobie spokój...

 

A swoja drogą właśnie zaczyna się migracja części posiadaczy radków 9550 na gf 6200/6600. Poczekaj z miesiąc i powinieneś coś wylapć na allegro za ok 200zl.

Jak nie to poszukaj nowego w sklepach- tylko koniecznie 128 bitowa szyna pamięci i pamięci 4ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dalej bo komputronik zwkle jest dość drogi!

Jak nowa to dobre są abit ale koniecznie uguru(zeykłe są cienkie, tragicznie się kręcą) z pamiątkami 3,6ns- około 325 zl,kręci się na parametry radeona 9600rpo/xt(ten z komputronika to jeżcze inny model ale kosmicznie drogi). Z tańszych gigabyte, his, saphire- wszystkie dobre, do niedawna gb był najlepszy,teraz często maja problemy z przekroczeniem 400mhz na rdzeniu :-|

Acha jeszcze asus jest dobry.

 

Właściwie każda z tych tańszych powinna chodzić ok 400mhz rdzeń/500(250) pamięci

W żadnym przypadku nie bierz karty z pamięciami 5ns(często pisze na pamięciach-ostatnia cyfra 5) ani 64 bitową magistralą pamięci!

 

Po podkręceniu masz karte lepszą od gf 5200/5500/5600/5700le

Jest także wydajnościowo zbliżona do radeona 9600pro(abit uguru może być nawet wydajniejsze, zbliżone do 9600xt! )

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...