Skocz do zawartości
xoe

Ie Niedziala W Sieci A Reszta Netu Dziala!

Rekomendowane odpowiedzi

Udostepniam internet na XP SP1 ,ka siec dziala, internet dziala, w w cmd normalnie wszystko pinguje witryny www kompa itd. ale nie chce dzialac IE wyswietla mi komunikat:

UNKNOWN 408 Request Timeout Server: aris Content-Type: text/html Date: Sun, 06 Feb 2005 12:27:22 GMT Last-Modified: Sun, 06 Feb 2005 12:27:22 GMT Accept-Ranges: bytes Connection: close

408 Request Timeout

No request appeared within a reasonable time period.

--------------------------------------------------------------------------------

 

aris

dodam jeszcze, ze serwer to win2000 pro

pomocy!

jak to naprawić? nie dziala mi tylko IE a ma dzialac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz w opcjach IE wpisanego jakiegoś proxy???

1261037[/snapback]

jest, z proxy czy bez i tak nielaczy bo jak przejdzie proxy to oczekuje na odpowiedz az wyskoczy mi ten komunikat co wkleilem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie panuje jakiś powalony wirus, atakuje kompy z Xp (oprócz SP2 - bynajmniej nie spotkałem się z zarażonym SP2).

 

Wirus blokuje wyświetlanie stron, natomiast pakiety wszytskie przechodzą, dodatkowo wysyła wciąż jak dziki :)

 

Zainstaluj SP2 i zobacz czy bedzie jakiś pozytywny skutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zainteresowanie, ale jzu soebie poradzilem, to nie wirus...

1268807[/snapback]

Jest zasada, że jeżeli rozwiązałeś jakiś problem, to dzieilsz się swoimi spostrzeżeniami z resztą... (chyba, że się wstydzisz, bo to był twój jakiś głupi błąd :mur: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie podobna sytuacja. Łącze udostępniam przez XP SP2. Wszystko jest oki, jednak ostatnio komunikat jak u kolegi na samej górze :) Mam DSL dzwoniłem do Tepsy mówią że u nich jest wszystko wporządku - więc o co chodzi ? Serwer nie wyrabia ? Jakby ktoś mógłby mi pomóc byłbym rad :)

 

Pozdrawiam - R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobny problem.

Rozwiazaniem bylo: Otworzyc IE, kliknac zakladke NARZEDZIA - OPCJE INTERNETOWE - USTAWIENIA SIECI LAN - i zaznaczyc AUTOMATYCZNIE WYKRYJ USTAWIENIA SIECI.

 

Oczywiscie w ustawieniach polaczenia internetowego musza byc podane bramka domyslna oraz serwer DNS, ktorym jest adres IP karty udostepniajacej neta, czyli drugiej sieciowki w serverze.

 

TO JEST MOJE ZDANIE!!!

 

Jeszcze dodam ze po zmianie trzeba zresetowac kompa!!!

Edytowane przez djadik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...