Skocz do zawartości
Johny717

6800 Gt W Suepr Cenie !

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie zakupiłem tą perełke jest warta swojej ceny.Jak chcecie zobaczyć cos na jej temat to znalazłem pare ciekawych linków na allegro.Ja mam tą pierwszą,odbierałem ją osobiście w sklepie .Jak bede miał chwilke to dodam jakies testy z marka.

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41420836

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41677041

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41677753

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z allegro Winfasta GF6800GT za 1300zł (razem z kosztami przesyłki) i już zaczynam żałować tej decyzji. Nie dość, że sprzedawca okazał się totalnym zlewaczem - nie kontaktował się ze mną prawie tydzień mimo iż kase wpłaciłem mu w dniu zakupu, to jeszcze robił mi wyrzuty, że nie mam konta w MBank tylko w ING :blink: W końcu jak dostał kase (twierdzi że po tygodniu doszła - bzdura) to wysłał karte po 3 dniach i na dodatek bez priorytetu :mur: :mur:

 

Podsumowując

Lepiej dopłacić te 100-200zł i mieć święty spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jak dostał kase (twierdzi że po tygodniu doszła - bzdura)

1262212[/snapback]

to nie musi byc bzdura, jak wyslalem kase za w piatek, to dopiero w czwartek dzoszlo do kolesia... w moim przypadku przewaznie 4-5 idzie <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie musi byc bzdura, jak wyslalem kase za w piatek, to dopiero w czwartek dzoszlo do kolesia... w moim przypadku przewaznie 4-5 idzie  <_<

1262225[/snapback]

Ja w to nie wierze po prostu. Setki przelewów robiłem do Mbanku i kasa na ogół była na drugi dzień, 2 razy się zdarzyło, że doszła z 2 dniowym opóźnieniem.

 

Tu nawet nie chodzi o to, ale to jak mnie koleś na GG potraktował i to, że kartę za ponad 1000zł wysyła bez priotytetu i pocztą :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 komentarzy = tylko odbior osobisty. Najsmieszniejsze jest to zze w razie wpadki(gostek okaze sie zlodziejem) allegro w takim wypadku nie zwraca kasy. Aby zwrocilo gostek musi miec chyba 5 pozytywow z tego co pamietam. Ryzyk fizyk.

 

EDIT:

http://www.quatron.pl/

Czyli wyglada na pewne. Albo ktos sie niezle postaral :).

Edytowane przez sucker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hemmm, musiales zaklaac nowy temat skoro juz jest o 6800? ;-/

1262084[/snapback]

Właśnie idealnie że założył bo zobaczyłem a jak narazie na dział 6800 niezaglądam. a tak to już zbieram kase na tą karte bo za ponad tysiąc będe miał pełnego 6800GT!!!!!!!. jak zbiore kase na karte to zostanie tylko zbierać kase na benzyne niewysle w ciemno waraiant Płatne z góry (przelew) jest baaaaaaaardzo nietaktowny co do konta usera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ponad tysiąc będe miał pełnego 6800GT

Te Asusy mają rzeczywiście 16 potoków i 6 vertexów, ale pamięci słabe w porównaniu z np.Leadtekiem i nie pójdą chyba na standardowym chłodzeniu na domyślne 500mhz. Edytowane przez Archimonde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak to już zbieram kase na tą karte bo za ponad tysiąc będe miał pełnego 6800GT!!!!!!!

A nieprawda nieprawda. Nie zapominaj że 6800GT ma zegary 350/1000 i nie sądze żeby ten Asus na takich poszedł bez artefaktów. Ogólnie firma spoko, uczciwa. mają sklep we Wrocławiu. O ile dobrze pamiętam to CormaC z CDA tam kupił tego Asusa z gwarancją modowalności i jest zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.kupiłem u nich tego asusa 2 lutego za 978zl ,bezpośrednio w sklepie.Gdy do nich zadzwoniłem zaskoczyli mnie tym że znajdą mi taką z 16 potokami i na miejscu przy mnie sprawdzali.Druga z kolei właśnie taka była.Na razie jej nie kręcę (brak radiatorków) pamięci ma 2,2ns a w 3dmark 03 9700pkt. Maksymalne osiągi opisał niejaki J-A-J-O w temacie ASUS 9999.Tym którzy się zastanawiają mogę powiedzieć że to duży sklep i niespotykane podejście do klienta oczywiście w sensie pozytywnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...