Skocz do zawartości
MarasK

Wspierajmy Studentów

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sesje dopiero w poniedzialek zaczalem...

Wsparcie mile widziane ;]

 

PS. Gdzie studiuje WAT. Kierunek ? Patrz stopka:

 

 

 

 

 

 

 

<----------------

Edytowane przez Torwald

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem wczoraj ostatni 10 z matmy. poprzednie 9 poszlo mi ql, zrobilem na pisemnym 5/7 zadan a na ustnym 1/2. niestety proferor uznal, ze to zamalo i uj strzelil ferie ;-/ za tydzien 2 termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sesje dopiero w poniedzialek zaczalem...

Wsparcie mile widziane ;]

 

PS. Gdzie studiuje WAT. Kierunek ? Patrz stopka:

<----------------

1269228[/snapback]

To samo ja ;) Na ktorym roku jestes ?

Hmmm cos mi sie wydaje ze jestesmy sasiadami (o ile w akademiku zyjesz) :huh: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ostatni egzamin (poprawka) sie zobaczy co to bedzie...

 

troche OT: w tej sesji udalo sie mi z kumplami zamieszac z testami ze 4 osoby mialy ten sam rzad no i gdy oddawalismy to wszyscy mieli to samo napisane (slowo w slowo) i co wyniki na nastepny dzien poszczegolne oceny z egazminu 4/3+/3/2 i niech mi ktos to wytlumaczy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche OT: w tej sesji udalo sie mi z kumplami zamieszac z testami ze 4 osoby mialy ten sam rzad no i gdy oddawalismy to wszyscy mieli to samo napisane (slowo w slowo) i co wyniki na nastepny dzien poszczegolne oceny z egazminu 4/3+/3/2 i niech mi ktos to wytlumaczy :]

1276672[/snapback]

na studiach to czeste :]

niektorzy wykladowcy oceniaja "dosc" dziwnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ostatni egzamin (poprawka) sie zobaczy co to bedzie...

 

troche OT: w tej sesji udalo sie mi z kumplami zamieszac z testami ze 4 osoby mialy ten sam rzad no i gdy oddawalismy to wszyscy mieli to samo napisane (slowo w slowo) i co wyniki na nastepny dzien poszczegolne oceny z egazminu 4/3+/3/2 i niech mi ktos to wytlumaczy :]

1276672[/snapback]

Niektorzy oceniajacy maja metode "lotnika". Wyrzuca sie wszystkie prace do gory, i patrzy ktore spadna najblizej kosza. Te sa na 2.0. Te ktore dalej- na 3.0, potem 3.5, itd. Jezeli wykladowca uwzial sie na grupe, to moze mu sie zdarzyc nie wyjac prac ze skoroszytu/teczki i wszystkie razem wrzucic do kosza. :lol:

Accidents happen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy oceniajacy maja metode "lotnika". Wyrzuca sie wszystkie prace do gory, i patrzy ktore spadna najblizej kosza. Te sa na 2.0. Te ktore dalej- na 3.0, potem 3.5, itd. Jezeli wykladowca uwzial sie na grupe, to moze mu sie zdarzyc nie wyjac prac ze skoroszytu/teczki i wszystkie razem wrzucic do kosza. :lol:

Accidents happen ;)

1283286[/snapback]

ja slyszalem inny sposob :)

prowadzacy kladzie krzeslo i rzuca nad nim wszytskie prace te ktore spadna na krzeslo sa zaliczone reszta nie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ludźmi trzeba żyć dobrze :D mój doktor od cw zwalniał za plusy z zaliczenia, warunek - obecności i jakaś aktywność ponad przeciętną ;-) u mnie nieobecności było 5 czy 6 (na dwie możliwe) i 2 plusy miałem,,,, na kozaka proszę o trzy (takie oceny dawał gratis. 4 było za zero nieobecnosci i kilka +) a on do mnie panie piotrze ma pan u mnie trzy, ja oceniam ludzi a nie tabelki ;-) sa sa sa sa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem sesję :D

Niestety nie obyło się bez poprawek miałem z Systemów i urządzeń telekomunikacji światłowodowej.

teraz od wtorku zaczynam nowy semestr po prawie 3 tygodniach spędzonych w domu. Z 6 egzaminów zdawałem 2 z reszty zwolniony.

Edytowane przez M@r3C3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ostatnio pisalem egzamin w wytrzymalosci materialow. Pochwale sie ze to zerowa byla :P

Farta mielismy ze pilnowal nas jakis studencik 5 roku :P Gosc probowal nas pilnowac ale chcac niechcac i usilnie probojac czatowal na nasze podkniecia:P 3 razy przypadkiem przewrocil sie na schodach :P rozlal kawe rozbil kubek buahahhaha

kapitalny gosc :P Po czym stwierdzil ze krzywe schody i nie zamierza juz chodzic.

 

Rozpoczal sie PIKNIk :P

Zdalem na 4,0 :P

Gosc byl wielki chce takich wiecej :)

Zeby tylko wszyascy byli tacy zwinni jak ten :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...