Skocz do zawartości
kocurek

Na Co Wymienić Gecuba9550xt ?

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie ,karta mi się przejadła chciałbym coś innego,troche wydajniejszego

myślę o R9700/9700pro - troche stary chip ale dają rade

R9800se 256bit/4 pot. (chyba jest lepszy od 8 pot./128bit)

GF6200 agp do tego mam najwięcej wątpliwości

inne raczej nie wchodzą w grę bo mogę wydać max 500zł (mam nadzieje że moja pójdzie za ok 400)

co byście doradzili ? największy dylemat mam z tymi 9800-jest taka rozbieżność cenowa że szok,najdroższy 9800se kosztuje ponad 700zł a najtańszy 9800pro 550-600zł,ten jast ciekawy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41352544 tylko opis mu nie wyszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie ,karta mi się przejadła chciałbym coś innego,troche wydajniejszego

myślę o R9700/9700pro - troche stary chip ale dają rade

R9800se 256bit/4 pot. (chyba jest lepszy od 8 pot./128bit)

GF6200 agp do tego mam najwięcej wątpliwości

inne raczej nie wchodzą w grę bo mogę wydać max 500zł (mam nadzieje że moja pójdzie za ok 400)

co byście doradzili ? największy dylemat mam z tymi 9800-jest taka rozbieżność cenowa że szok,najdroższy 9800se kosztuje ponad 700zł a najtańszy 9800pro 550-600zł,ten jast ciekawy 1263809[/snapback]

 

W temacie o 6600 AGP jest wzmianka iż można kupić już tą kartę (6600) w cenie 485 zł ... co prawda sklep dość egzotyczny i chyba na podkarpaciu - ale karty są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kupiłem 9800pro za 500zł :D karta jest super,wyniki w podpisie,w doom3 ok 70% lepiej

miałem średnio 30fps (1024x768) a teraz mam 50,timedemo1 było 27 a teraz jest 43,dla mnie rewelacja,

z tego co widze to G6600gt wcale nie jest lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko sie uwinoles, dzis zalozony temat dzis decyzja nawet zakup dzis, ale wybor dobry :)

 

co do modowalnosci to moj znajomy kupil w sklepie 9800se i mu sie odblokowal elegancko, chodzi bez zadnych artow nawet chyba troche wykrecony, wiem ze malo ktory sie zmoduje ale jednak jest jakas szansa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybko sie uwinoles, dzis zalozony temat dzis decyzja nawet zakup dzis, ale wybor dobry  :)

 

co do modowalnosci to moj znajomy kupil w sklepie 9800se i mu sie odblokowal elegancko, chodzi bez zadnych artow nawet chyba troche wykrecony, wiem ze malo ktory sie zmoduje ale jednak jest jakas szansa  :)

1273991[/snapback]

??? temat założyłem 8.02

po co ryzykować odblokowanie jak w tej samej cenie mam 9800pro ?

@JODLASTY@ to karta MEDIONA czyli tańszego producenta,może ma minimalnie niższe taktowania ale co z tego jak mogę to zmienić w każdej chwili :D ważne że jest nowa i stabilna i pewnie kosztowała mniej niż Twoja? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? temat założyłem 8.02

po co ryzykować odblokowanie jak w tej samej cenie mam 9800pro ?

@JODLASTY@ to karta MEDIONA czyli tańszego producenta,może ma minimalnie niższe taktowania ale co z tego jak mogę to zmienić w każdej chwili  :D  ważne że jest nowa i stabilna i pewnie kosztowała mniej niż Twoja? :wink:

1275022[/snapback]

Moja kosztowała z kostami przesyłki 650zł ale po odliczeniu podatku vat to tyle co Twoja :-)

A co do firmy to miałem kiedyś 9600TX super karta byłai dobrze się kręciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wsuć zabawy ale w temacie o 9800 byo coś o tych medionach i wyszło,że to tragedia :? Podobno kręcą sie tragicznie, źle wykonane itp...

Robiła je msi ale podobno pod wplywem skarg przestała i chyba nawet wymieniała w niemczech klientom na "normalne" karty. Ten medion to taka marka marketowa- zlecaja produkcje kart innym ale po najnizszych kosztach....

Sorry kocurek,ze byc moze popsuje twoją radość z nowej karty ale w zesztym tygodniu czytałem posty o tych medionach....

 

EDIT:

Tu masz linka jak wspominale,że ter karty sa nie do końca udane:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...dpost&p=1251777

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI robiła te karty do zestawów komputerowych. Chyba do komputerów DELL, miała być wydajna i tania. Pamiętam, że zamiast wtedy jeszcze drogich 9500pro, MSI wymyśliła sobie MEDIONA 9600TX było to to samo co 9500pro ale z troszkę mniejszymi taktowaniami i gorszym wykonaniem i oczywiście o wiele tańsza. Pewnie teraz jest to taka sama sprawa. Ktoś powykręcał te kary z tych komputerow i je sprzedaje na allego, bo normalnie te karty nie były w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...