Skocz do zawartości
_Ran'dall_

Prince of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio przejrzalem sobie stare gierki ......i w moje łapki wpadl stry princ (oryginal wtedy to bylo cos ) . Postanowilem ze sobie pogram i powróce do starych czasów gdzie pentium z zegrem 200mhz był dla wielu ( dla mnie ) nieośągalny . Klimat jest genialny aż czujesz że jesteś owym księciem . Na dotarcie do księżniczki masz 60MINUT czyli godzinę . Niby krótko ale przez ten czas musisz zręcznie przechodzi przez najeżone pułapkami lokacje . Grafa jak na tamte czasy była niedoopisania , wrogowie całkiem sprytni .....nawet było tam cos takiego jak fabuła ( niezawiła z jednym wątkiem ale zawsze ) . Mnie zawsze drażnił podążający z tobą cień którego niemogłeś załapać :wink: . Moim zdaniem stry princ jest lepszy od wszytskich pozostalych princów razem wziętych z Sands of time na czele B) . Ci co pamiętają ( mam nadzieje że tacy są ) niech piszą co myślą o ,,starym" princu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem stry princ jest lepszy od wszytskich pozostalych princów

1263855[/snapback]

Oczywiście, że jest. Gra posiada fajny klimat. Fajnie, że Prince of Persia doczekał się konwersji na komórki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem ze sobie pogram i powróce do starych czasów gdzie pentium z zegrem 200mhz był dla wielu ( dla mnie ) nieośągalny .

1263855[/snapback]

:blink:

pierwszy prince krolowal naprawde wiele lat wczesniej niz 200Mhz. Ja osobiście gralem na nim na 286 AT - !! 16Mhz !! czyli to jakies 6-7 lat wczesniej niż pojawiły sie proce 200MHz.

Na dotarcie do księżniczki masz 60MINUT czyli godzinę .

1263855[/snapback]

albo też c:\........\prince megahit

 

A tak ogólnie to zgadzam się, gra jest rewelacyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak poprzednicy zauwazyli autorowi sie cos chyba pomylilo

pentium 200 bylo dluuuuuuuuuugo po premierze owej gry

pop wyszedl w roku 1990 a pentium 200 byl dostepny bodajze w 1997 roku (ja wtedy mialem p133)

pop2 wyszedl w 1993

 

ja ciosalem w POP i POP2 na 386

 

a to ze jest lepszy od tych nowych to oczywiscie swieta racja i nic tego nie zmieni, ahh to byly czasy..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to były czasy.. Heh, aż sie łezka w oku kręci... Pamiętam ile zachodu kosztowało mnie, aby zdobyć drugą część, ale co to była potem za radość:) A grałem w to na 486:) To był rok 95, albo 96.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech to prawda! Mialem kompa bez twardego dysku ;) 286 AT - 16Mhz !! Byl taki przycisk "TURBO" w obudowie ... ech... łezka sie w oku kreci ;) I za jednym posiedzeniem ze trzy razy sie przechodzilo Princa. Jaki najszybciej przeszliscie cala jedynke? Ja miescilem sie w 40 minutach :)

 

pozdroweczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem w to na Amidze 500 :)

1268419[/snapback]

Ja też :D

 

BTW: PoP to jedna z gier na Amige z najlepszą animacją postaci obok Another World i jego kontynuacji czyli Flashback...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :D

 

BTW: PoP to jedna z gier na Amige z najlepszą animacją postaci obok Another World i jego kontynuacji czyli Flashback...

1269169[/snapback]

 

Flashback nie jest i nigdy nie byl kontynuacja Another World

Kontynuacja Another World jest gra Heart of The Alien

to tak BTW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flashback nie jest i nigdy nie byl kontynuacja Another World

Kontynuacja Another World jest gra Heart of The Alien

to tak BTW :)

1269199[/snapback]

Hmmm... Grałem w to jakieś 15lat temu to mogło mi się pomylić... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typowa kontynuacja moze nie jest ale ogolnie gra bardzo podobna

imho Flashback byl o niebo lepsiejszy :]

wkurza mnie tylko to ze jak sobie niedawno w niego gralem to nie mialem ksiazeczki z kodami zabezpieczajacymi (wyrzucilem dawno temu z dyskietka bo mialem tam wirusa) i musialem wlanczac plansze poprzez czitowanie

 

ma moze ktos te kody i moglby wrzucic na ftp?

Edytowane przez Radek_BVB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flashback nie jest i nigdy nie byl kontynuacja Another World

Kontynuacja Another World jest gra Heart of The Alien

to tak BTW :)

1269199[/snapback]

A ja też zawsze brałem ją za kontynuację. No ale to było dawno. W każdym razie PoP i tamte dwie to było coś niesamowitego. Nie ma wielu współczesnych tytułów dorównujących im klimatem (wiem, że OT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...