Skocz do zawartości
rozbujnik

Mam Problem Z Myszką

Rekomendowane odpowiedzi

Mam probel z myszką, zacina mi sie w systemie,nie wiem czym to jest spowodowane poniewaz zamienilem ja za stara bo tez sie zacinala!!!jest to myszka media techa.sterowniki mam wgrane,jet to zwykla mysz kulkowa.nie wiem czy to cos da,ale moja plyta glowna to Epox 8RDA3i.Bardzo prosze o bardzo szybka odpowiedz!!!!dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z myszka, według mnie niema ona styku i sie przycina. Bardzo mnie to denetwowało więc wymieniłem na optyczna. I jest gitara :gitarzysta: . :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko,ale mi chodzi o to czy nie mam jakiegos problemu ze sprzętem.w grach tez sie zacina,a jak wyszedlem raz z gry to mozna nia bylo ruszac po ekranie ale nei moglem nawet nic zaznaczyc ani nigdzei wejsc.czy to moze byc wina nowego procka ktorego ostatnio kupilem,jet to sempron 2400 OEM,podkrecalem go,ale obecnie jade na standardzie bo myslalme ze to moze tego wina!bardzo prosze o pomoc!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyzej wspomnial pozycz od kolegow myszki i zobacz wtedy

gdy problem dalej bedzie wystepowal to moze byc to problem z wejsciem PS/2 - mozesz kupic myszke na usb albo przejsciowke PS/2->USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...