Skocz do zawartości
Gość ath

Net Radiowy - Rozdzielanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo orientuje sie w necie radiowym. dotychczas urzywalem 'kablowego' :-)

Chcialem sie dowiedziec jakiego urzadzenia bym potrzebowal, zeby bylo jednoczesnie routerem i switchem, mialo antene do lapania sygnalu radiowego, a dalej chce zordzielac na kompy za pomoca skretki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o WIFI

Chodzi mi o sygnal radiowy, przez ktory przekazywany jest internet.

Mam zamiar rozdzielic dalej to lacze ale skretka a nie wlanem.

Chcialm tylko linka do jakiegos konkretnego urzadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o WIFI

Chodzi mi o sygnal radiowy, przez ktory przekazywany jest internet.

Mam zamiar rozdzielic dalej to lacze ale skretka a nie wlanem.

Chcialm tylko linka do jakiegos konkretnego urzadzenia.

1266457[/snapback]

Konkretnego urządzenia??? Może napsiz konkretnie na ile kompów chcesz robić tą sieć :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety narazie chyba nie ma jednego urządzenia które mogłoby sprostać twoim oczekiwaniom. Możesz co najwyżej kupić Access Pointa (polecam Planet WAP-1966 [22Mbps]<--sam na nim śmigam od jakichś 2 miechów i wszystko jest OK albo WAP-1863 [11Mbps]) no i do tego jakiegoś switcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro założył już neta to ma chyba AP. A co do routera to jak planujesz na 4 osoby to weź D-linka dl604. Tani, łatwo się konfiguruje, żadko się wiesza (sam mam go podłączonego do AP). A jak na 5 to kumpel mi mówił że Linksys befsr81 to też niezły sprzęcik (ale ja nic więcej o nim nie mogę powiedzieć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to urzadzenie Router D-Link DI-514+ wystarczy mi do wszystkiego.

Chodzi mi o to ze jak podepne do niego antene, to czy bede mogl 'zlapac' sygnal dostawcy radiowki, i potem rozdzielic go takze bezprzewodowo na inne kompy posiadajace karty wifi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...