Skocz do zawartości
wacek

Problem Z Myszka A4tech Opto 429

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem nowa myszke a4tech opto 429 [wop-49] . Problem polega na tym ze mysz podlaczona pod port PS\2 dziala przez jakis czas potem sie zawiesz i nie dziala.Zdarzalo sie tez ze myszka wariowala i znikala. Mysz ta wogole nie dziala pod USB.

Prosze o pomosc thx za gory Pozdro all ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem nowa myszke a4tech opto 429 [wop-49] . Problem polega na tym ze mysz podlaczona pod port PS\2 dziala przez jakis czas potem sie zawiesz i nie dziala.Zdarzalo sie tez ze myszka wariowala i znikala. Mysz ta wogole nie dziala pod USB.

Prosze o pomosc thx za gory Pozdro all ;]

1266729[/snapback]

a wlaczyles w biosie obsluge myszki przez usb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz service pack 2 zainstalowany?? Jezeli tak to zonk musisz sciagnąc najnowsze sterowniki. I będize po kłopocie. Dodam że z niektórymi plytami np moją, Myszki a4tech mają problemy pod ps2 normalnie myszka nie świeci (optyk) trzeba wlaczyc ją dopiero po pierwszym pisknięciu pc- speakera. I non stop komputer musi byc podlaczony do pradu tzn nie wylaczac listwy bo inaczej za kazdym razem przy wlaczeniu kompa bedzie tak. A4 robi fajne niedrogie myszki ale pełno z nimi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi też ta myszka na początku sprawiała problemy. Nie pamietam już na jakim porcie, ale wiem, że jak tylko zainstalowałem stery od niej, to komp mi się strasznie wieszał, myszka wariowała. Po ich odinstalowaniu, wszystko w normie. Ostatnio sprzedawałem myszkę klientowi, zgrałem stery od niego i wszystko działa ok. Więc polecam aktualizację sterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...