Skocz do zawartości
mlody_maniak

Mnożnik na Duron Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sięzapytać posiadaczy tego procesora czy u nich też nie da się ustawić mnożnika co 0,5 tylko co 1 np. ustawie 10,5 i jest 1000MHz , ustawie 11,5 i jest 1100MHz , jestem ciekawy czy to tylko na mojej płytce czy taki już jest ten procesor czy może jakiś mostek żle zamalowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sięzapytać posiadaczy tego procesora czy u nich też nie da się ustawić mnożnika co 0,5 tylko co 1 np. ustawie 10,5 i jest 1000MHz , ustawie 11,5 i jest 1100MHz , jestem ciekawy czy to tylko na mojej płytce czy taki już jest ten procesor czy może jakiś mostek żle zamalowałem

Upgrade biosa.

Jezeli mialbys zle zamalowane mostki t owcale bys nie zmienil.

Sprawdz jeszcze ustawienia kazdego mnoznika w cpuid bo POST moze klamac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziala tak jak powinno :) (d1000) probowalem na 10,5 i poszlo na szynie 110 stabilnie bez podwyzszania napiecia nawet :)

a czy oby napewno wyszło ci 1155 a nie 1100?

sprawcałeś w wcpuid albo cpu-z czy jakimś z tego typu programów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się łączy te mostki. Ktoś ma jakąś rozpiske.

I gdzie moge znaleźć moda do płyty k7s5a. Oc biosa juz mam ale musze podnieść napięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jak zwylke lamerowate pytanie;Czy moglby mi ktos na maila podeslac zdjecie jak sie te glupie mostki laczy,bo nigdy tego nei robilem ale nie chciealbym nic spieprzyc.Prosze o fotke przed i po.Wydaje mi sie ze wiem jak to zrobic,ale wole sie upewnic,bo kasy u mnie w nadmiarze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się łączy te mostki. Ktoś ma jakąś rozpiske.  

I gdzie moge znaleźć moda do płyty k7s5a. Oc biosa juz mam ale musze podnieść napięcie.

zobacz na www.ocworkbench.com/ecs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie połówki mnożnika działają bez problemu. Raz tylko był problem bo miałem ustawione 9x100 a bios wyświetlił ,ze mam 1000 MHz .Po resecie było już ok. Co ciekawsze nie zmieniałem mnożnika tylko zjechałem magistralą z 133 na 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...