Skocz do zawartości
ashgan

Powtarzajace Sie Bledy Na Hdd?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec mam Maxtora 120GB Sata 8mb i od jakiegos czasu pojawia sie chkdsk na jednej tylko partycji (nie systemowej).Po zrobieniu chkdsk /r wszytko wraca do normy ale po jakims czasie znowu to samo.Skanowalem roznymi narzedziami i 0 bledow.Moze jest to spowodowane tym ze kiedys zmienilem rozmiary partycji Partition Magic-kiem.Ale nie pamietam by akurat po tym tak sie dzialo.Acha mam ntfs na wszystkich partycjach.I jeszcze jedno czy trZeba instalowac ASPI lub inne stery konkretnie pod hdd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam 50% testu i jest ok.Ale ostatnio dzieja sie dziwne rzeczy, gram w HL2 lu CS:S (tylko w to ostatnio), i po pewnym czasie nastepuje zwiecha i po resecie wyskakuje chkdsk na tej partycji z grami.W podgladzie zdrzen wychodzi ze struktura plikow jest nie do uzytku bleble.co z tym fantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej przyczyną jest PM. Tworzy on partycje które inaczej widzi winda inaczej On.

Odinstaluj partycję, i załóż ją narzędziami windy lub softem producenta HDD lub ACRONIS Partition Expert.

Nikt dzisiaj nie używa PM 8.xxx do HDD które mają obsługę LBA48 czyli do nowych i dużych dysków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...