Skocz do zawartości
Świder

Bloki Wodne <<//by Świder\\> ...duużo Fot...

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę chłopaki, że też "sylwek na tłiku" :-). Ja już po paru głębszych 8-).

 

Tru, tru- kupowanie narzędzi do jednego bloczka to zbędny wydatek- no chyba że złapiesz bakcyla i zaczniesz produkcję na większą skalę ;-).

 

A kawałki miedzi i plexy również do dostania na allegro- co jakiś czas pojawia się kilka aukcji.

 

Trzymam fason? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie- jestem chyba jedynym "sucharem" na tłiku (nie licząc koktailu białkowego na finał pobytu na siłce). Procenty nie szkodzą mi na muskułę- najwyżej uśmiercą kilka milionów szarych komórek mojego brejna- ale co tam- raz się żyje.

Ale się OT zrobił... Jak już się zrobił to hapy nju york 4 eVery0ne (oj bierze mnie :-) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca sie kupowac narzedzi do jednego bloku tymbardziej ze zeby zrobic to "profesionalnie nie wystarczy dremel :D

gwintownik 3/8"-80zł

dremel - minimum 80zł

gwintownik m4- 15zł

No to majac "narzedzia" :blink: mozna sie zabrac za robienie bloków ktore moga ich nie przypominac :D

Zdecydowanie opłaca sie kupic nawet cały zestaw bloków bo nawet za te 300zł nie jest sie w stanie kupic "dobrych" narzedzi zeby robic bloki

Pozdrawiam tłikowcow specajacych sylwka na forum :-P :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca sie kupowac narzedzi do jednego bloku tymbardziej ze zeby zrobic to "profesionalnie nie wystarczy dremel :D

gwintownik 3/8"-80zł

dremel - minimum 80zł

gwintownik m4- 15zł

No to majac "narzedzia" :blink: mozna sie zabrac za robienie bloków ktore moga ich nie przypominac :D

Zdecydowanie opłaca sie kupic nawet cały zestaw bloków bo nawet za te 300zł nie jest sie w stanie kupic "dobrych" narzedzi zeby robic bloki

Pozdrawiam tłikowcow specajacych sylwka na forum :-P :wink:

Heh, ajko ze ten topic to topic zyczen to ja tez wszsytkich pozdrawiam. Najwazniejsze zeby nie spedzac sylwestra samemu :] jestesmy razem :D

 

Hepiniujer!

 

co do tematu to gwintowniki 3/8'' mozna dostac troche (!) (3 razy nawet, jak nie cztery) taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja planuje sie na dremla z kumplem zzucic, zrobie sobie 3 bloki i zobaczymy co z tego wyjdzie, mam zamiar najpierw zrobic na GPU, potem na NB, a na koncu jak sie troche doswiadcze zaczne konstrułowac na CPU. Dremel sie przyda tez do innych zeczy. Nie wiem czy będe gwintowac cokolwiek. Moze zrobie Lutowane? Jeszcze dokładnie nie wiem ale na GPU jako ze to bedzie mój pierwszy blok to chyba bedzie wszystko lutowane a zamiast krucców wstawie kolanka od entralnego, ale to narazie jeszzcze daliekie plany.

 

PS. Dremel po kaszubsku znaczy , ze tak powiem by mie nie ocenzurowano "STOLEC" <--Kupa czyli [ciach!]o

Edytowane przez mkwd40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja planuje sie na dremla z kumplem zzucic, zrobie sobie 3 bloki i zobaczymy co z tego wyjdzie, mam zamiar najpierw zrobic na GPU, potem na NB, a na koncu jak sie troche doswiadcze zaczne konstrułowac na CPU. Dremel sie przyda tez do innych zeczy. Nie wiem czy będe gwintowac cokolwiek. Moze zrobie Lutowane? Jeszcze dokładnie nie wiem ale na GPU jako ze to bedzie mój pierwszy blok to chyba bedzie wszystko lutowane a zamiast krucców wstawie kolanka od entralnego, ale to narazie jeszzcze daliekie plany.

 

PS. Dremel po kaszubsku znaczy , ze tak powiem by mie nie ocenzurowano "STOLEC" <--Kupa czyli [ciach!]o

taaa, ja kupiłem dremela, ale jakos jak juz go mam to nie jest mi do nieczego potrzebny ;) No moze jak parownik bede robił, ale i tak pewnie na wiertarce stołowej ;)

 

az tym dremelem to dobrze wiedziec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ten który go nazwał dremel to wiedział co to znaczy. W sumie bloki na GPU i NB moge wykonac wiercone, a na cpu kupic juz lepiej F2S albo Cube od misia15go. W dalszym ciągu nie wiem gdzie moge kupic kawałki miedzi. Moze zapytam sie Samhaina z realitynetu to moze cos bym se załatwił, tylko obawiam sie ze bedzie drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Hipo Ty już poziom wyżej... dfi na nf4, venice i takie tam, a ja mam sie na asrockca przesiadać, ranisz mnie fakerze :sad:

 

Może jeszcze uda mi sie jakoś usprawnić jakieś mobo na nf2 aby jeszcze móc kiedyś coś sobie pokręcić...

 

A wracając do tematu to skupów złomu w gdyni to chyba jest troche, a hurtowni metali kolorowych też napewno coś musi być... gogle, katalog firm, a Samhaina też możesz spytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Hipo Ty już poziom wyżej... dfi na nf4, venice i takie tam, a ja mam sie na asrockca przesiadać, ranisz mnie fakerze :sad:

 

Może jeszcze uda mi sie jakoś usprawnić jakieś mobo na nf2 aby jeszcze móc kiedyś coś sobie pokręcić...

 

A wracając do tematu to skupów złomu w gdyni to chyba jest troche, a hurtowni metali kolorowych też napewno coś musi być... gogle, katalog firm, a Samhaina też możesz spytać :)

 

Niby Gdynia taka wielka, niby tyle złomow ale g*wno tam mają :P wkurzyc sie mozna - potrzebuje miedz 25x45x45 to wszedzie sie na mnie patrzą, to samo, żeby coś znalezc na złomach, wszsystko od razu do przetopienia i nie martwią się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja\k sie dostac do waszego teamu :D :lol2: jakies specjalne wymagania?

 

1. Zepsuć NF7 :D

2. Złożyć przysiege ze nasz tytuł będziesz dumnie nosił w sigu zawsze i wszedzie

3. Jeśli nie zepsułes NF7 - wchodź pod biurko napewno sie dogadamy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się:

 

2x NF7 2.0

1x Epox 8RDA3+pro (po reanimacji żyje)

1xRadeon 8500

2xR9550 (przesadziłem z v-modami) Fajerwerki niezłe w budzie były :lol:

1xGF FX 5700le

1xR9800se

To na tyle z zeszłego roku :D

 

Z Zasilaczy:

1xEnermax EG 651 P-VE

1xAerocool Aeropower 550 (albo 450, mniejsza o moc)

ze 3 megashity "350w" (normalka)

1 codeshit "300W"

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lanparty ultra-d

asus p4c800delux - po reanimacji zyje

2xnorthwood 2400 ht

venice 3ooo

gf4800se leadtek

r9550 gigabyte

winbond ch-5 utt 256 (za duzo voltow chyba....)

winbond bh-5 utt 512 (to traczej nie, jakies nieudane były)

kingoston mosel 512 (krowa taka)

 

nf7 na oczy nie widziałem (tak jest mi wstyd :P ale za to lanparty poszła :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chlopaki neizly hardocore:)

 

Mnie udalo sie usmiercic tylko abita KV8Pro(poprosilem tate zeby mi sposcil wode z ukladu pod moja nie obecnosc) i Radeona FireGL X1(jest jesze w servisie woox ale juz 3 tygodnie sie nie odzywaja wiec niz z tego pewnie nie bedzie). Z elektroniki zabilem jeszcze mp3playera i siemnsa sl45i;)

 

edit:

 

zapomnialo mi sie o HDD Samsung 120Gb IJ sata2 - podobno sata obsluguje hotswap, ten dysk chyba jednak nie byl w pelni zgody ze specyfikacja :D

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszny śmietnik z tego topicu sie zrobił, tak można?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ja mam na koncie aBita aa8( okrojone fatal!ty) lezy na biórku i czeka na reanimacje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się:

 

2x NF7 2.0

1x Epox 8RDA3+pro (po reanimacji żyje)

1xRadeon 8500

2xR9550 (przesadziłem z v-modami) Fajerwerki niezłe w budzie były :lol:

1xGF FX 5700le

1xR9800se

To na tyle z zeszłego roku :D

 

Z Zasilaczy:

1xEnermax EG 651 P-VE

1xAerocool Aeropower 550 (albo 450, mniejsza o moc)

ze 3 megashity "350w" (normalka)

1 codeshit "300W"

Jeżeli wpisałes to do CV to sie nie dziw, że nie masz roboty ;]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)

Edytowane przez muciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...