Jump to content

mechl!n

Stały użytkownik
 • Posts

  3421
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Skąd
  skątowni

Recent Profile Visitors

2540 profile views

mechl!n's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Grinch -> piękne akwarium.
 2. mechl!n

  Siłownia

  Wszystko prawda tylko ja nie jestem moderatorem.
 3. Tak- też coś mi świta- tylko o ile dobrze pamiętam Pietach radiator ("serce" bloczka) wykonał sam z jednolitej kostki miedzi. .... Obiecane foty kilku bloków wykonanych tą metodą: blok1: blok2: blok3: blok4:
 4. Do tego będziesz musiał dokupić jeszcze blok(i) na CPU (+ ewentualnie na GPU- znaczy kartę graficzną) oraz chłodnicę i wentylatory.
 5. Jeśli faktycznie radiator nie jest wykonany techniką skivedfins (czy jakoś tak- znaczy że finy są integralną częścią podstawy) a finy są jak wspomniał termit_tm przylutowane do podstawy to opcja lutowania raczej odpada- przy próbie przylutowania czegokolwiek do podstawy niechybnie rozlutują się. W innym wypadku wycinasz 1/4 radiatora i wlutowujesz ją centralnie w płaskownik miedziany / mosiężny- kawałek z finami znajdzie się tuż nad rdzeniem proca. Mam gdzieś fotki jak ja to robiłem- znajdę to zapodam.
 6. mechl!n

  Siłownia

  Dzięki all. Chaos -> heh- raczej posiada, nie pytałem ;-).
 7. mechl!n

  Siłownia

  No to mamy finał dwutygodniowych ćwiczeń mechl!nków- kończą się ferie i moderacja wraca do poważniejszych zajęć niż jakaś tam siłka ;-). Tym razem pozwoliłem sobie prewencyjnie dodać logo do fotek- żeby nie powtórzyła się sytuacja opisywana kilka stron wcześniej. Sesja zdjęciowa była specyficzna ze względu na "stroje"- ale dość gadania- wszystko będzie widać (jeśli interia się nie wywali). Sam on: No i sam ja ( P R O W O K A C J A ! ! !): Dwie scenki rodzajowe: Hihi... Takie tam: No i nasze brzuszyska po dwóch tygodniach codziennych treningów: mechl!k: mechl!n: Inne takie: Bez pompy (po triku i brzuchu), na luzie: I to by było na tyle- było miło ale się skończyło- od przyszłego tygodnia znów ćwiczę solo (nie lubię, nie lubię...). Następna sesja zdjęciowa w lipcu/sierpniu- czekajta cierpliwo ;-).
 8. Coś już było ostatnio o słuchawkach -> KLIK. Czy to może ten sam sprzedawca?
 9. Najnowsze catalysty (7.1) lub omegi na nich oparte- starym radkom dają dużego kopa- w przypadku nowych może być jeszcze lepiej.
 10. Sterowniki: http://pl.europe.creative.com/support/down...p;x=33&y=11 http://www.pobieralnia.pl/plik-582-creativ...1.291-whql.html Update do starszych: http://www.internetstandard.pl/ftp/379/Sou...vision%201.html
 11. Przy okazji zapewne zajdzie konieczność zmiany zasiłki (jaką posiadasz? firma i moc). Ten r9800p mam memki 128 czy 256bit (brak info w "kodzie")?
 12. [OT] Program (pewnie sandra, albo aida(?)) źle odczytuje Ci ustawinia procka. [/OT]
 13. Najlepiej sam wrzący ocet. Jeśli nie masz możliwości zagotować ocet to wlej ocet a resztę uzupełnij wrzącą wodą. Niestety- tak czy inaczej dużo nie osiągniesz bez czyszczenia mechanicznego.
 14. mechl!n

  ATI Radeon 9500

  Może to: 706024[/snapback] Pisze w nastepnym zeby nie zamieszac za bardzo. Ogolnie to STALO SIE. Znalazlem sposob na zlikwidowanie szachownicy w programach wykorzystujacych Direct 3D. Nie cieszcie sie przedwczesnie gdyz szachownica zliwkwidowana jest jakby czesciowo. Nalezy sciagnac z tadhttp://www.3dcenter.de/atuner/link.php?ite...;node=161314219 programik "anuter" i w opcjach Direct 3d klicknac na Disable Hierarchical Z Buffer. Restart kompa i zaczynamy testy (pamietajcie zeby zaladowac stery odblokowujace 8 potokow :D).W poscie powyzej jest screen z moja pierwotna szachownica. Oto screen po wykonaniu tej operacji: http://republika.pl/zeuseta/foty/aa%200.jpg Nastepny z antialiasingiem 2x: http://republika.pl/zeuseta/foty/aa%202.jpg Antialias 4x: http://republika.pl/zeuseta/foty/aa%204.jpg Antialias 6x: http://republika.pl/zeuseta/foty/aa%206.jpg Sprawdzalem takze czy anizo cos zmienia ale niestety (alias 6x i anizo 16x): http://republika.pl/zeuseta/foty/aa%206%20...0anizo%2016.jpg . Zycze powodzenia! MOzliwe ze ci ktorym karta robi malo artefaktow pozbeda sie ich calkowicie dzieki wylaczeniu hierarchical Z buffer!
 15. Z takiego samego założenia wychodziłem dlatego poszedłem w kamasze po pierwszym wezwaniu (a miałem możliwości "kombinowania" na zdrowie).
×
×
 • Create New...