Skocz do zawartości
LuKaSeKbP

Tlenofon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam podpisana umowe z "tlenofonem" ;)

Wszyststko jest cacy.. porty przekierwoane na servie, w winxp+sp2 odblokowany firewall na te same porty, wpisuje nr przykładowo 022XXXXXXX i wyskakuje mi odrazu połączenie.. i sekundy leca na tlenofonie jak by liczył czas rozmowy.. a telefon ani drgnie ;>

Gdzie sie pomylilem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luz :)

skontaktuje się przez ten formularz..

FAQ nie rozwiazuje problemu ;/

Edit:

Problem rozwiązany.. chodziło o to ze wtyczka tlenofonu zainstalowana była w nieodpowiednim miejscu ;/ dziwne bo wersja testowa sama znalazła sobie katalog.. ;/

Jakość rozmowy na tel stacjonarny ok.. ale na kom.. nie bardzo.. zobaczymy w innych godzinach :>

Edytowane przez LuKaSeKbP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos cos wiecej powiedziec, jak sie ma jakosc rozmowy w porownaniu do normalnego telefonu i do cyfrowego aster? :> bo zastanawiam sie na co zamienic telekompromitacje :) (zapewne wezme aster+tlenofon ;p oba bez abonamentu =)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswierzajac temat :) Zastanawiam sie czy przeniesc numeru z tepsy do tlenofonu. Tylko czy bede mogl przeniesc numer bez zakupywania bramki i korzystac z niego via oprogramowanie tlen? Szkoda mi numeru, ale tak nie bardzo z niego korzystam tylko odbieram rozmowy i chce zminimalizowac wydatki. Coprawda uwzgledniajac ze place prawie 400zl rocznie za nic szybko by mi sie zwrocilo, ale wole odzzyskac kase ktore juz niepotrzebnie wydalem :D

 

Ciekawi mnie jeszcze aspekt tej nowej ustawy co ma wejsc w lipcu i wprowadzic darmowe przenoszenie numeru. Tylko czy ta ustawa obejmie tez telefonie stacjonarna? Nie wiem czy czekac na nia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...