Jump to content

kkNd!

Stały użytkownik
 • Posts

  4049
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

kkNd! last won the day on September 20 2012

kkNd! had the most liked content!

Contact Methods

 • GG
  1954618

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

kkNd!'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

161

Reputation

 1. kkNd!

  Empire: Total War

  Komputer w tej grze jest strasznie głupi, spróbuj się odpalić na multi. W empire naprawdę świetnie się gra. A co do problemu, to załaduj jakiegoś poprzedniego save'a i coś zmień, dobuduj jakieś jednostki, coś przestaw i powinno pójść ;)
 2. kkNd!

  War Thunder

  Ja tam wota bym kijem nie tknął, a tutaj trochę pojeździłem i do tej pory regularnie latam. Warunkiem jest to, żeby nawet nie patrzeć w kierunku arcade. Zresztą, jak na tym star warsowym trybie można w ogóle narzekać na model lotu ;)
 3. Witam Mam laptopa MSI GT60 i po przejściu na windows 10, z panelu sterowania nvidia zniknęła mi większość opcji - pozostały jedynie opcje ustawień 3d. Z tego co czytałem, to problem związany jest z ustawieniami optimus - systemu zarządzającego pracą dwóch kart graficznych - dedykowanej intel hd4000 i Gtx 770M. Bez pełnego panelu nvidii niestety nie mogę zmienić częstotliwości odświeżania w grach, a po podłączeniu drugiego monitora, który domyślnie obsługuje 75 hz pojawia się migotanie obrazu. Czy istnieje jakiś sposób żeby wymusić w grach odświeżanie 75 hz?
 4. kkNd!

  Starcraft 2

  Ja kupiłem sobie grę jako gift przez amerykańską stronkę. Płaciłem 40, ale $ zamiast euro. Z tego co wiem to blizz to akceptuje - wcześniej dodatek do Diablo kupowałem w ten sam sposób. Zawsze kilka zł do przodu ;)
 5. kkNd!

  War Thunder

  wt obchodzi 3 urodziny i jest kilka fajnych rzeczy do zdobycia ;) https://warthunder.com/pl/news/1763-oferta-specjalna-3-urodziny-war-thunder-pl
 6. Jakby kogoś to interesowało, to wrzucam statystyki zużycia Intela G2 X-25M 80 Gb, któremu niedawno stuknęło 6 latek ;)
 7. Ja czekam jeszcze miesiąc na Asusa PG279Q i wtedy pomyślę co robić. Jeżeli będzie fajny to raczej po prostu kupię, czekać można w nieskończoność...
 8. Czy w temacie wyboru monitora WHQD coś się zmieniło? Dalej ten Acer jest najlepszym wyborem, czy może warto poczekać na coś?
 9. nie dajcie się trolować ;)
 10. kkNd!

  War Thunder

  Wcześniej chłopakom od nas za wygranie gladiatorsów dali pakiet czołgisty i po 30k orłów także jakiś progres jest. Teraz nagrody mają być w tysiącach dolców, a nie w wirtualnej walucie ;)
 11. kkNd!

  War Thunder

  Tryb to mieszany HB. Bez znaczników gra jest o wiele ciekawsza, ale przy większych nagrodach mogłoby ludzi kusić, czy by się jakoś nie wspomóc...
 12. kkNd!

  War Thunder

  Na przełomie września i października wystartuje "proliga" z niezłymi nagrodami. W pierwszej edycji wezmą udział wyłącznie zaproszone ekipy, które zajmowały czołowe miejsca w poprzednich turniejach (w tym =POPE= w którym mam przyjemność latać ;)). Później będą przeprowadzane eliminacje i 2 najgorsze drużyny z pierwszej ligi będą spadały do niższej drabinki ;) może wreszcie coś się ruszy. http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/261725-announcement-war-thunder-league-season-1/
 13. W alpha centauri nie grałem, ale w poprzedniej civce nie dało się przejąc miast niektórymi jednostkami strzelającymi (np łucznikami).
 14. kkNd!

  War Thunder

  Mi wpadło DB-7 - biorąc pod uwagę, że większości losuje Heinkle z pływakiem to ujdzie ;) Ale miałem nadzieję na Skyrocket'a :]
 15. kkNd!

  War Thunder

  to nie dla starszych posiadaczy kont, dostaniesz 30 ge ;p szkoda czasu... co innego nowi, perspektywa 1kk orłów kusi - pewnie dałoby się kupić wszystko co jest do kupienia w grze ;)
×
×
 • Create New...