doubleube Posted February 18, 2005 Report post Posted February 18, 2005 Witam. Posiadam sprowadzony 18' LCD DELL 1800FP. Niestety cały czas na ekranie są poziome zakłócenia (białe linie?) Co z tym można zrobic? Czy ktoś ma jakiś schemat lub pomysł na usprawnienie tego cuda. TYLKO TUTAJ MOGE SZUKAĆ POMOCY. Quote Share this post Link to post Share on other sites More sharing options...