Skocz do zawartości
timmon24

Bardzo Dziwny Problem !

Rekomendowane odpowiedzi

Sam niewiedziałem do którego działu powinienem zaliczyć ten post

Gdy chce grać w obojętnie jaką gre na telewizorze oprzez S video.Mam karte jak w podpisie sterowniki omega najnowsze to porpostu mam uciety obraz na TV ucięty do połowy.

W opcjach mam klonowanie (normalnie jak oglądam film na tv poprzez s video wszystko Ok ) natomiast jak włączam gre na monitorze jest ok a na TV ucina mi strasznie co z tym zrobic ??

próbowałem innych sterowników też nic niewiem co robic

Obraz na TV z gry jest spoko TV 29" mam ale ten ucięty obraz prosze pomocy !!

(problem dodtyczy wyłacznie gier) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pomysly: za duza rozdzielczosc w grze, lub w TV musisz cos ustawic odnosnie gier, ja mam tez 29'TV panasonica i o ile dobrze pamietam to w instrukcji pisalo, ze cos trzeba zmienic/ustawic, poczytaj instrukcje telewizora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie opcje ustawienia obrazu: dynamiczny, normalny, kinowy i w instrukcji pisze, by w razie wystepowania problemow po podlaczeniu konsoli do gier (nie pisze nic o grach z pc) ustawic obraz na dynamiczny, zmniejszyc jaskrawosc i kontrast, a na dole pisze "do tego odbiornika nie wolno podlaczac komputera z wyjsciem TTL" - ale o co w tym biega i co to za wyjscie to nie wiem :P

 

ja z moim telewizorem nie mam zadnego problemu z filmami ani grami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...