Skocz do zawartości
Gość per3z

Providerzy-poznan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jako ze konczy mi sie za miesiac umowa z Poznanskim ICP(640 no limits za 120 zl/miesc)zamierzam zmienic Providera.Pytanie tylko na co.Na obecnym laczu transfer z torrentow do 120 kb/s z ftp ok.70 kb/s.Interesowaloby mnie lacze 1024 do 150 zl z VAT,lub np.tanie lacze 512.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jako ze konczy mi sie za miesiac umowa z Poznanskim ICP(640 no limits za 120 zl/miesc)zamierzam zmienic Providera.Pytanie tylko na co.Na obecnym laczu transfer z torrentow do 120 kb/s z ftp ok.70 kb/s.Interesowaloby mnie lacze 1024 do 150 zl z VAT,lub np.tanie lacze 512.

1285327[/snapback]

ICP net jako jedna z nielicznych firm nie podnosi ceny od marca!!! Sam korzystam z 256kbits i jestem bardzo zadowolony, mam okazję widzieć często Neostradę 160 kbits i łącze TP SA jest delikatnie mówiąc niestabilne.

Za 129,00 masz 1M, a za 139,00 1,5M i nie podnoszą ceny od marca. Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie wszystko chodzi jak należy. Chyba w chwili obecnej nie ma lepszej oferty w Poznaniu na neta za około 130,00.

Pozdrawiam

 

PS Trochę przesadziłeś z tymi twoimi transferami, teoretycznie maksymalny transfer przy 640 to 80 KB/s :)

 

KOala from Grunwald

Edytowane przez KOala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo mam ICP, no moze nei do konca, moja kablówka nazywa sie East & West i to od neij mam neta, ale oni dzierżawią łącza od ICP, wiec właściwie...

 

Mam łacze właśnei 640 :) / 96 :( ogólnei jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, ze cen nie podnoszą, a i bedzie mozna bedzie sobie można odliczyc VAT. :)

 

I polecam ich nadal.

 

TPSA to zło ;)

 

 

PS

 

jestem z Piatkowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu nie ma dialogu ?

 

nowa promocja: 6Mb/s za 77zł ... 512 uploadu

 

torrent o ile dobre źródło powyżej 600kB/s

 

http z szybkich serwerów prawie full 760kB/s (768kB/s max)

 

pingi w ET 40-50

ogólnie jestem zadowolony

 

oczywiście brak limitów

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie czy można brać sam internet w dialogu czy trzeba brać razem z abonamentem telefonicznym żeby załapać się na tą promocje tak jak było w Tele2? Pewnie też trzeba podpisać umowę na 3 lata więc odpada bo nie wiem czy trzy lata będe mieszkał w tym samym mieszkaniu no chyba, że bez problemu przeniosą dostęp do internetu do innego mieszkania w razie przeprowadzi. Masz może link do szczegółów tej promocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promocji nie ma na stronach dialogu, trzeba dzwonić.

 

umowa jest spisywana od razu na czas nieokreślony, mogę zerwać ją w każdej chwili co mnie bardzo zaskoczyło gdy ja podpisywałem :P

 

mam też abonament telefoniczny w dialogu wiec nie wiem jak to wygląda w innych przypadkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? Jakaś nazwa promocji albo coś takiego? Bo na dniach kończy mi się umowa na neta w dialogu i chcę coś szybszego a jak dzwoniłem to nie wspomnieli o czymś takim jak piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? Jakaś nazwa promocji albo coś takiego? Bo na dniach kończy mi się umowa na neta w dialogu i chcę coś szybszego a jak dzwoniłem to nie wspomnieli o czymś takim jak piszesz

jak już Ci pisałem na PM (ale napiszę by inni też przeczytali;P) ... o promocji dowiedziałem się z ulotki, opcje 512kb/1mb/2mb do 65zł ... następnie informacja że pakiety 4mb(~70zł) i 6mb(77zł z groszami) są o 40% tańsze względem normalnej(wcześniejszej) ceny.

No więc ja dryn dryn pod numer podany na ulotce, po kilku dniach przyszedł pan z dialogu spisać umowę.

Powiedział ze modem dostanę w przeciągu miesiąca, nie minęły dwa tygodnie a już pracownik dialogu puka do drzwi w celu podłączenia :)

najbardziej dziwi mnie fakt braku informacji o tej promocji na stronie dialogu.

 

telefon mam u nich od około 6 lat, być może to ma jakieś znaczenie, gdy patrzę teraz na umowę nic nadzwyczajnego tam nie pisze :P

Nazwa usługi

DialNet 6Mb - Nowa ( pierwszy raz korzystam z internetu w dialogu)

 

Oferta specjalna. UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY, RABAT 99% NA AKTYWACJĘ USŁUGI

RABAT 40% NA ABONAMENT INTERNETOWY PRZEZ OKRES 12 M-CY

 

jednorazowa opłata 0,99zł

stała opłata miesięczna 76,20zł

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

numer komórkowy do Pana Łukasza K. ten z którym została podpisana umowa w imieniu dostawcy usług.

ale to jest pracownik Dialogu tylko w W-chu.

widocznie promocje zrobił oddział Wałbrzyski aby przyciągnąć większa liczbę abonentów - obecnie w moim mieście panuje "wojna" :lol2: Vectra / TPSA / Dialog / i kilka mniejszych firm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta to chyba faktycznie wynik jakiejś wojny operatorów u Ciebie, bo Pani na infolinii mowiła że nie wie nic o takiej ofercie i, że może to być oferta przygotowana przez lokalnego przedstawiciela bo oni mogą takie rzeczy czasem robić. Nic tylko pozazdrościć, szkoda że takie coś jest akurat tylko w Wałbrzychu.

Edytowane przez fazi86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam :D Mam pytanko jaka jest aktualnie najlepsza oferta dostępu do netu w Poznaniu?

To zależy gdzie ;) Tam gdzie jesteśmy - to pewnie my ;) (http://www.maverick.com.pl/). Tam gdzie nas nie ma - to ktoś inny. Ciężko stwierdzić kto ma najlepszą ofertę na cały Poznań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...