Jump to content

KAX_

Stały użytkownik
 • Content Count

  3733
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  104

KAX_ last won the day on September 9 2020

KAX_ had the most liked content!

Community Reputation

1417 Fap, fap, fap.

About KAX_

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7777 profile views
 1. Mi by sie nie chcialo z tyloma agentami rozmawiać więc od kilku lat korzystam z jednego. Aktualnie 6 stów za 5 litrow płacę.
 2. Też takie tam z orlenu żeby zachować równowagę w przyrodzie
 3. W tym przypadku kompletnie nie masz racji. Poganianie kogoś kto na 70 jedzie i tak więcej niż powinien to jest drogowa patologia, a nie prawda. Uprzedzam, ze zdarza mi się też czasem jechać mniej przepisowo ale nigdy mi nie przyszło do głowy, żeby poganiać tych co jadą zgodnie z przepisami aby przyspieszyli do tylu ile ja aktualnie chce sobie jechać. Jedyne co mnie irytuje to zwalnianie przed fotoradarem do 50 gdzie jest ograniczenie 70/90. Jest niedaleko mnie fotoradar na krajówce, z jednej strony ograniczenie 70 (od tej strony pstryka fotki) od drugiej strony jest 90. Z obu stron większość dzbanów na widok radaru zwalnia zwalnia do 50 :)
 4. Czekacie czekajcie bo czegoś tu nie rozumiem to maniakalny powinien przyśpieszyć ponad limit bo jaśnie Pan z 40 tonowego zestawu się spieszy? Bo nie wyrobi do pauzy? Bo mu spali więcej jak po końcu ograniczenia będzie musiał przyspieszyć? Poważnie? Tu nie jest mowa o blokowaniu do 70 na 90tce tylko o "blokowaniu" do 85 na 70tce. Też wielokrotnie zauważyłem szczególnie na krajówkach w terenie zabudowanym, ze jak zwolnisz poniżej 90 to momentalnie masz jakiś 40 tonowy zestaw, który najchętniej cała Polskę by przejechał na tempomacie bo ograniczenia ich nie dotyczą.
 5. Ile kilometrów zrobiłeś ta Zetką? :)
 6. Naprawiłem, szczególnie jeśli chodzi o Pirelli i Valvoline :D
 7. Kupiłem i dostałem do niej ori fakturę od koparkowicza. W lutym zapłacił za nią 1300zł ja odkupiłem za 500zł. Pytanie do speców czy jeden RX570 zdołał na siebie zarobić nie kradnąc prądu od sąsiada? :D
 8. A co ten test ma do jakosci oleju? W ogóle nie odzwierciedla warunków panujących w silniku. Najlepiej w tych smiesznych testach wypadl olej przekladniowy to może by przekladniowke do silnika zalać? Testowanie olejów w taki sposób to jak by opony samochodowe testować montując na tacze.
 9. Jeszcze we wrześniu obstawiałeś 14K USD za BTC na koniec roku, a teraz obstawiasz 2,5K USD? Jak to szybo sie te "prognozy" zmieniają :D Wsparłem dzisiaj jednego nieszczęśnika 5stówami na nowe majtki kupując od niego Radeona wiec aktualnie kurs jest mi totalnie obojętny :D
 10. Dobrze, ze jeszcze nie kupilem grafiki za pare dni będzie można Radeona wymienić na nieosrane gacie :D
 11. Delfaj jest dobry jak ktoś robi różne marki jak ktoś ma konkretne auto to nie ma podejścia do dedykowanego sprzętu. Dla mnie i tak nr jeden do tej pory jest soft do fiatów zwany multiecuscan za 50ojro. Kupujesz do tego ELMa lub KKL (najlepiej oba) na allegro za parę złoty i opierdalasz wszystko co potrzeba. Dobre tłumaczenie, najbardziej przejrzysty interfejs jakiego używałem. Bo są mądrzy i zawczasu wpisują w instrukcje użytkownika zużycie oleju na poziomie litra na 1000KM, a później cyk próba olejowa i wychodzi jedynie pół litra i kasują Cię za wykonanie bezzasadnej próby olejowej :D
 12. No to faktycznie psuje się na potęgę.... Auto potrafili naprawić tylko Pan nie chciał wymiany silnika, a całego auta dlatego trwały przepychanki :)
 13. Zwykłe pewnie nawet poniżej 8 nie zejdzie :D Od tych kamarów i eMek już bym wolał Giulie Q bo i wygodna na codzien i da rade na torze, a nie trąci tandetą :D
 14. Nie wiem w ile te kamaro robi ring ale dla porównania Japonski heczbek 7 minuty 43,8s Bemka M4 7 minut 52s Francuski heczbek 7 minut 54,36s Sekundowe różnice na ponad 20 kilometrowym torze :lol:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.