Skocz do zawartości
cacadooo

Rzeczywiste Wymiary Obudowy Chieftec Lbx-03b-b-b

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zakupic wspomniana juz obudowe. na strona ch mozna znalezc wymiary tej budy:

Wysokość

 

540mm - bez nóżek 522mm

 

Szerokość 205mm

 

Głębokość 540mm

Jednak zdarzylo mi sie juz ze wymiary podawane przez sprzedawcow a co gorsza producentow!!(sic!) maja sie nijak do rzeczywistosci. Ta buda gdby miala faktycznie takie wymiary pozwolilaby mi upakowac caly sprzet. Zwlaszcza kable od zasilki. Nie dosc ze dlugie to jeszcze dosc sztywne. Pomozcie bo nie moge znalezc nigdzie odpowiedzi na moje pytanie, a zasilka lezy na starej budzie. Pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma pytanie do posiadaczy Chiefteca serii LBX, BX lub LCX:

Czy bardzo słyszalne są elementy wnętrza? Czy tyle otworów z każdej strony nie sprawia, iż jest to bardzo "głośna" obudowa?

(mimo, iż dobre spasownie elementów nie powoduje wibracji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te chiefe nie nalezą ani do bardzo cichych ani do bardzo głosnych bud.

A co do problemu zasilacza w pierwszym poście, to napewno nie ma zadnych problemow. Ja zeby zasiłka wyglądała estetycznie skruciłem głowny kabel (20pin) o jakies 15 cm. Teraz pieknie idzie prosto do płyty głównej. Jest cacy (do tego siedzi kabel w peszlu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...