Skocz do zawartości
IamWeasel

Padniete Dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Moje stare DVD, model Samsung SD-612 ( a wlasciwie to chyba SD-612FE bo sa 2 naklejki rozne :)) odmowil posluszenstwa a wlasciwie to przestal czytac plyty. No wiec co robic, sflashowalem mu bios. Ale chyba cos pomotalem bo sciagnolem bios do SD-612F a moj jest chyba FE. No i w kazdym razie komp za nic nie widzi teraz tego napędu. Co teraz? Szukac kogos kto moze mi sflashowac naped jakas specjalna maszyną czy dac sobie spokoj i kupic nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serwisach elektronicznych czesto maja takie sprytne urzadzonka do flaszowania BIOS i robia to niedrogo, ja zrobilem podobny myczek z BIOSem do mo/bo. Potem musialem wyjac kostke i dralowac do sklepu z elektronika i BIOSem na dyskietce. Zrobili mi to za 10 zeta, ale musialem podzwonic bo w innym serwisie chcieli mi to zrobic za 35 zeta. Takze bardziej ci sie oplaca zflaszowac (jesli mieszkasz w KRK do daj znac na PW to ci napisze gdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazlem kolesia z programatorem biosow, powiedzial zebym przyszedl z koscią. Czy ktos mi teraz moze powiedziec ktora z kostek to ów bios, i jak mam go wyjąć?

 

zdjęcie:

 

members.lycos.co.uk/iamweaselpl/dvd.jpg

 

/// dobra juz sobie poradzilem bios byl z drugiej strony :)

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...