Skocz do zawartości
bobby_moore

Neostrada I Win 98

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z Neostradą w Windws 98 i Me. Po zainstalowaniu oprogramowania z TPSA, komp się normalnie restartuje, ale gd ładuje Windowsa, zatrzymuje się na czarnym ekranie. Muszę w tym momencie odłączyć modem od USB, aby Windows się załadował. Gdy się już uruchomi to dopiero mogę podłaczyć modem, wtedy wszystko normalnie działa.Moj modem to Thomson 330 SpeedTouch. Dodam że w Windowsie XP i 2000 problem nie wystęuje.

Z góry dziękuje za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odinstaluj Neo i zainstaluj ponownie,zmieniałes porty USB??,cos mi sie wydaje ze port USB nie wydala-zmierz napiecie na USB

1289327[/snapback]

wszystkiego próbowałem, reinstalcji oprogramowania, zmiany portów USB, nic nie pomaga. Wydaje mi się że z napieciem w USB jest wszystko w porządku ponieważ w Win XP i 2000 wszystko jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to sie wydac troche dziwne ale mialem podobny przypadek na swoim drugim kompie. Gdy podłączałem jakies urzadzenie pod USB na win98 wszystko działało do czasu ponownego uruchomienia komputera. W pewnym momencie windows zawieszał sie i nie ładował dalej.

 

Głowiłem sie nad tym problemem bardzo długo aż w końcu doszłem do wniosku że problem powodowała karta sieciowa i liche sterowniki do niej pod win98

O dziwo karta ta na XPku działała bez problemu i nie gryzła sie z USB.

 

Proponuje wyjac wszystkie karty rozszerzen i sprawdzac po koleji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEhe nawet nie wiedzialem ze to moze pomoc:D

Jednak cos w tym musi byc ze karta sieciowa gryzie sie z USB.

Proponuje kupic sobie jakas inna karte i powinno dzialac juz perfekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...