Skocz do zawartości
--Noe--

Sound Blaster 24-bit Live!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

Kurna mam problemik!! Zakupiłem sobie SB 24bit Live! i kurna niewiem dlaczego, kiedy robie na dźwięk EAX3 (mam Creative 5900 5.1) to np. Call of Duty się nieziemsko tnie!! Mam taki sprzęcik: AMD DURON 1.3, 256MB SDRAM, Gf MX 2 32MB 400. Pomóżcie!! Co mam zrobić?? Mam 500 zł funduszu. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

 

Kurna mam problemik!! Zakupiłem sobie SB 24bit Live! i kurna niewiem dlaczego, kiedy robie na dźwięk EAX3 (mam Creative 5900 5.1) to np. Call of Duty się nieziemsko tnie!! Mam taki sprzęcik: AMD DURON 1.3, 256MB SDRAM, Gf MX 2 32MB 400. Pomóżcie!! Co mam zrobić?? Mam 500 zł funduszu. :huh:

1292882[/snapback]

przy takim konfigu moze sie ciac i bez eax-a.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SB Live! 24 na płycie MSI SLI, a w starym kompie trzymam SB Audigy LS. Tak więc nic tylko wyłączać SB Live! i przerzucać Audigy do nowego komputera.

Trochę mi przy dźwięku tnie w Doom3, ciekawe czy Audigy temu zaradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba Audigy2 OEM załatwi sprawę. Tylko czy na prawdę zauważalna będzie różnica?? Bo mi przycina jak się pojawiają nagle nowe dźwięki w Doom3. Jeśli zamontuję Audigy2 to nie będzie przycinał w tych miejscach?? Mój sprzęt to :AMD64 3200+, 1GB RAM, MSI SLI, 2x6600gt MSI, 80GB Spinpoint SATA. Chyba mam podobny do Twojego Raptor :D

 

To pewnie nie jest najlepsze miejsce, ale korzystając z tego, że tu zaglądasz Raptor mam pytanie, na które może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć bo widzę, że jesteś dobry te klocki.

1) Chcę się pobawić w ntune i jak wchodzę wyskakuje mi tam taki napis:

Your PCI clock is set to track the HT bus itp.

Jak można to wyłączyć, jak zrobić, żeby PCI clock nie podążał za HT bus?? :mur:

2) Czy 12960 pkt w 3DMark03 to przypadkiem nie trochę za mało przy takim sprzęcie jaki posiadam :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano dlatego ntune, że jestem zielony i nie wiedziałem, że coś takiego jak clockgen istnieje :-P Jak tylko wrócę z roboty do domu to spróbuję to ściągnąć.

Pewnie jeszcze dużo będę miał pytań w czasie grzebania w moim nowym kompie... Będę zakładał nowe tematy i czekał na Twoje odpowiedzi Raptor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audigy LS/ES ma ten sam układ co Live24! i oferują te same funkcje - wiec nic nie zyskasz

1293457[/snapback]

 

LS a ES to inne karty i tylko LS to syf ( ktory robi wsio programowo ) .

Wiec prosze nie wprowadzac w blad ./

 

Pozatym temat leci do odpowiedniego dzialu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LS a ES to inne karty i tylko LS to syf ( ktory robi wsio programowo ) .

Wiec prosze nie wprowadzac w blad ./

sorki zapędziłem (po prostu nie bawiłem się ES)

To w końcu czy ES robi przetwarza dźwięk, EAX3 sprzętowo czy programowo??

LS/Live24! ma programowo a jak ma ES nie wiem - nie miałem z nią styczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audigy 2 "Value" to normalne Audigy 2 tylko że z gorszymi (plastikowe) wyjściami i bez FireWire, czy też ma coś "softowego"? Cena jest w miare atrakcyjna - jakieś 160 zł - i nie chce przepłacać na złote wyjścia i inne zbęde bajery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...