Jump to content

Boxster

Stały użytkownik
 • Content Count

  2097
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Boxster last won the day on August 1 2012

Boxster had the most liked content!

Community Reputation

38 Pozytywna

About Boxster

 • Rank
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz
 1. Czy ktoś ma wiedzę, czy do R9 270 dają jeszcze kody na 3 gry ze strony AMD? Pytam, bo zakupiłem taką kartę w Morele, ale kodu brak... Sry za OT.
 2. Boxster

  Tanie gry

  Nowa IndieGala - http://www.indiegala.com/ tytuły dość ciekawe... tylko jest lekki zonk, bo do chwili obecnej nie dostałem klucza/kluczy i z tego co widzę nie tylko ja mam taki problem.
 3. Boxster

  Tanie gry

  Extreme Sims - wielka paka śmiesznie tanich "simów": http://www.bundlestars.com/all-bundles/extreme-sims-bundle/
 4. Boxster

  War Thunder

  Jeśli chodzi o pakiety ze steam... jeśli posiadam już którąś z oferowanych tam maszyn to czy otrzyma na konto równoważnik w postaci złotych orłów? Konkretnie mam na myśli zestaw Ace Advanced Pack i Typhoona Mk.1B, kórago posiadam na koncie za udział w becie. Z góry dzięki za info.
 5. Boxster

  World of Tanks

  @jaan Gdzie w tej paczce jest opcja podglądu typu używanej przez przeciwnika amunicji? Mam tego moda, ale jakoś tej opcji nie widzę.
 6. Boxster

  World of Tanks

  @Yog-Sothoth Na tym LTP to już po pierwszej bitwie dostałem "Asa". Na początku to same kalafiry tym śmigały.
 7. Boxster

  War Thunder

  Dawno nie grałem, ale teraz po kilku łatach zauważyłem, że samoloty po przezbrojeniu nie zmieniają swojego wyglądu w hangarze - np. pomimo zmiany ilości i rodzaju bomb na belkach umieszczone są zawsze te same; zdjęcie rakiet z samolotu też jest tylko na papierze, bo na lotnisku model samolotu ma je nadal zamontowane. W samej grze w trakcie walki jest niby wszystko ok. Dziwne jest to, że po przezbrojeniu model samolotu w hangarze znika na chwilę i przeładowuje się i w tym momencie doczytywało się opcjonalne uzbrojenie, teraz jednak tak nie jest. Jak to wygląda u Was, z góry dzięki za info.
 8. Boxster

  World of Tanks

  @up Misja na slot trwa do 15 lipca.
 9. Boxster

  World of Tanks

  Panther/M10 to zdecydowanie mój najlepszy tegoroczny zakup za golda. Bardzo przyzwoita plujka, którą wszyscy ignorują... a potem się dziwią.
 10. Od kilku dni zauważyłem problem z kontami użytkowników - Windows 7 HP 64-bit. Generalnie posiadałem tylko jedno konto podstawowe z uprawnieniami administratora, ale w pewnym momencie zauważyłem, że po wylogowaniu obok mojego profilu pojawił się zupełnie nowy profil o nazwie "nowy użytkownik" (bez obrazu graficznego). Wejście przez ten profil udaje się tylko po zastosowaniu nazwy mojego podstawowego profilu i też do niego prowadzi. Nie mogę tego zdublowanego profilu usunąć, gdyż w oknie "konta użytkowników" ten nowy profil nie występuje. Dodatkowo, co dziwnie przy próbie utworzenia nowego konta pojawia się ono w oknie "zarządzania kontami", ale po wylogowaniu już nie występuje - ten profil nie jest widoczny. Nie wiem jak rozwiązaćproblem Z góry dziękuję za okazaną pomoc.
 11. Boxster

  World of Tanks

  Ktoś kupował już te kody od nVidii? Pytam bo wczoraj namierzyłem ciekawą ofertę na Allegro - http://allegro.pl/7500-gold-world-of-tanks-od-nvidii-i3243407300.html Gościu wydaje się być pewny...
 12. Boxster

  World of Tanks

  Jeśli komuś ostał się kodzik to poproszę na pw, będze wdzięczny. Ps. Już pojawił się jakiś baran na Allegro i popycha po ~15zł... sic!
 13. Boxster

  World of Tanks

  Hitler gra w WOTa :)
 14. Boxster

  World of Tanks

  @Maciem 3100exp bez premki, bardzo ładnie. Gratki. Podklej replay, chętnie zerknę.
 15. Boxster

  World of Tanks

  Jak wygląda nowa cena wieży do Luchsa, może warto chociaż w to zainwestować?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.