Jump to content
łuk-a-sz

Problem Z Lcd 21 Cali

Recommended Posts

Witam

 

 

Pytanie odnosi się do monitora kolegi który posiada LCD IIYAMA C510T ProLite 20.1 cala.

 

Już 3 miesiące jak ma ten monitor, nie mogę patrzeć jak się chłop męczy :) :) . Problem polega na tym że w windowsie jest tak obraz rozmazany że nie można nic odczytać. Wszystko nie ostre. Natomiast w grach jest wszystko OK.(np NFS U2) Sterowniki z OFICJALNEJ STRONY nic nie dają. Nadal obraz jest rozmazany. A serwis ma daleko gdzieś klijęta który wybulił na taki monitor. Mówią że nie ma do niego sterowników bo firma jeszcze nie zrobiła odpowiednich. Monitor leży i traci na wartości :mur: :mur: A na infolini IIYAMA Polska nikt się nie zgłasza.....

 

Acha karta graficzna PixelViev FX 5950 Golden Edition. (jak się coś pomyliłem w oznaczeniu to sorry).

 

 

Może wy coś poradzicie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..kolega sobie zartuje czy co?? widziales jaka ten monitor ma max rozdzielczosc..to jest telewizor tv..z 1293725[/snapback]

 

 

 

yyy kolega sobie nie żartuje. Kupił kompa z tym monitorem, a że jest tam telewizor. Rozdziałkę w windzie może dać dużą ale tu chodzi, jak sam się domyślam że on jest panoramiczny i dlatego tak jest a ja nie wiem jak to zrobić żeby było dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

..w windzie moze dac taka rozdzialke na jaka bedzie pozwalala karta graficzna..ale ten monitor jej nie wyswietli bo ma maksymalna rozdzialke 640x480..to tak jakbys podlaczyl kompa do zwyklego tv..obraz bedzie rozmazany..aspekt 16:9 nie ma tu nic do rzeczy..

 

ps..tez bym sobie kupil monitor 20.1" za 2300zl..ale tu wlasnie jest haczyk..monitor z tv tej samej firmy i z normalna rozdzielczoscia jest 2x drozszy przy przekatnej 19" link ...

Edited by mr_selfdestr

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D :D

Spoko to fajnie :)

Przynajmniej wiem co mu powiedzieć :) Niech sobie kupi nowy monitor :) Ale szkoda mi bo ten stracil na wartości coś z 1000zl jak go wtedy kupował. :mur: :mur: :mur:

 

Ale na grach ma spoko rozdzialke. Nie wiem czemu. U2 wyglada cudnie wprost na 12XX x 1024.

Dlaczego tak jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×
×
  • Create New...