Skocz do zawartości
miki_21

Azureus

Rekomendowane odpowiedzi

Niepodoba mi się miki 21 Twój pierwszy post...

Zrobisz cos z tym?

1297633[/snapback]

 

ejj no nie przesadzajmy...to ze napisal ze sciaga gre to jescze nic nie znaczy...gdyby napisal sciagam splinter cella albo dooma 3 to ok..ale przeciez moze sciagac nawet jakas abandoware (np. phantasmagoria ktora tez z tyle zajmuje - nie wiem czy akurat ta gra osiagnela juz taki status ale strzelam, mozne byc rownie dobrze kazda inna)...a moze ma np. oryginal Dooma 3 a sciaga jako kopie bezpieczenstwa (przeciez mozna miec kopie - a czy zrobie ja sam czy sciagne to wszystko jedno - wazne zeby miec oryginal tez)...wiec nie popadajmy w paranoje...

 

a co do problemu...to mysle ze te gre POWINNO sie udac dociagnac innym klientem...aczkolwiek czasami jest to niemozliwe..ale ktore klienty sie gryza to tego ci nie powiem, bo nie wiem.

 

a tak btw. dlaczego nie chcesz dalej uzywac Azureusa?? jakis konkretny powod?? bo IMHO jest THE BEST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno byc problemu z przejsciem Azureus=>BitComet, gorzej odwrotnie bo BitComet robi rozszerzenie .bc dla sciaganych plikow (przypuszczam ze gdyby skasowac to rozszerzenie to rowniez BC=>Azureus nie powinno byc problemow). Nie wiem tez jak sie ma (domyslne) rezerwowanie miejsca w Azureusie do (domyslnie) inkrementalnego tworzenia pliku w BC, czy w tym nie bedzie problemu...

Jedyna rada testowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, tzn. niedawno ściągałem z neta Enemy Territory przez Azureusa i było ok, cały czas ok 50kb/s, obecnie ściągam demka paru programów i transfer jest nieporównywalnie niższy (łączny=max15kb/s), dodam że aktualizacje automatyczne windy i innych złodziei transferu mam powyłączanych. Mam Neostrade 512 na modemie WiFi, aaa BTW: azureus pokazuje mi często problemy z NAT'em sprawdzałem w konfigu routera i z tego co mi się udało doczytać jest to chyba stały adres internetowy, czy na neo można go ustawić ?? i jak skonfigurować neo pod azureusa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...