Skocz do zawartości
Active

Neotec X3800 Vs Chief 360df202

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytalem juz wszystkie recki itp.. i dalej sie zastanawiam.. szefa moge miec za 110zl z wysylka (ten starszy model z 1 fanem) albo neoteca x3800 za 130zl odbior osobisty :? duzo osob obstawia szefa, ale neotec to w miare nowa firma i moze jeszcze nie tak slawna. Przydaloby sie aby osoby posiadajace neoteca rowniez sie wypowiedzialy w tym temacie. To cos ma nieduzy sprzet ciagnac - mobil 2000+ (@ nie wiem), abit nf7, 256 bh6 @ 3,3V ,r9550 (gpu500,ram500) , WD 80gb , 2 cd'ki , 4 wentyle etc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też stoję przed podobnym wyborem i nasuwa mi się pytanie: czy odczuję różnicę między zasilaczem 360W z aktywnym PFC a zasilaczem 360W z pasywnym PFC :?:

Edytowane przez maximpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chief może kiedyś byłby lepszy ,gdyby nie ostatnimi czasy nie wypuszczono tych lipnych 360-tek.

Jeśli chcesz mieć to samo co NeoTEC X3800, a o wiele ciszej i bez przerabiania, to znajdź zasiłkę LC POWER 550W. Różnią się tylko tym że LC ma 12cm wiatrak, a bebechy są identyko z X3800. W dodatku LC jest tańszy, ale ma o rok :D mniej gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ali sluchaj jak nie masz nic do powiedzenia to nie mow bo tak naprawde nie masz o zasilaczch zielonego pojecie nie mowiac jak to dzaial od strony elektronicznrj wiec sie uspokuj <_<

Edytowane przez ste3an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chief może kiedyś byłby lepszy ,gdyby nie ostatnimi czasy nie wypuszczono tych lipnych 360-tek.

Jeśli chcesz mieć to samo co NeoTEC X3800, a o wiele ciszej i bez przerabiania, to znajdź zasiłkę LC POWER 550W. Różnią się tylko tym że LC ma 12cm wiatrak, a bebechy są identyko z X3800. W dodatku LC jest tańszy, ale ma o rok :D mniej gwarancji.

1300984[/snapback]

sluchajcie , musze wiedziec czy licytowac neoteca, mam na to godzine :lol: Co do przerabiania.. ja sie akurat nie boje :) mam troche vmodow w kompie , (pozostal mi jeszcze vchipset mod - nf7) odziwo dzis zrobilem vmem moda na nf7 i moge wycisnac 3,2V - bez podnoszenia napiecia w zasilaczu. Moj zasilacz obecnie to fortron 250gtp.. no ale ile go mozna meczyc :-P . Kurde , jeden mowi chief, drugi neotec, ja bylbym sklonny ku neotecowi bo mam 2 letnia gware + odbior osobisty, a na szefa niestety nie ma juz gwary i wysylka :angry: Wiec jaka bylaby wasza decyzja na moim miejscu :) ?

imho. nie ma w tej chwili zadnego zasilacza lc na allegro :-| a potrzebuje za 2 dni miec juz nowy.Neotec jak widze jest ciut mocniejszy na 5V i na linii 12V , a o ile mi dobrze wiadomo to nf7 czerpie pradzik dla procka etc. wlasnie z 12V.

Edytowane przez Active

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem o nówkach, nie o allegro. LC POWER 550W kosztuje 185zł. Czyli 14złmniej niż nowy NeoTEC.

1301061[/snapback]

napisalem, iz za nowego neoteca place 130zl. Wiec to nie jest chyba mniej anizeli 185 :lol:

chyba ze jeszcze to wchodzi w rachube Chiefchyba ze ten LC ale wersja 420watowa.

Edytowane przez Active

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ali sluchaj jak nie masz nic do powiedzenia to nie mow bo tak naprawde nie masz o zasilaczch zielonego pojecie nie mowiac jak to dzaial od strony elektronicznrj wiec sie uspokuj <_<

1300987[/snapback]

Ta wypowiedzia tylko potwierdzasz moje przypuszczenia :? Ale Benito juz sie wypowiedzial w kwestii ktory lepszy takze jak dla mnie EOT :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...